Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Hogy hozzam...

Mit tegyek? Hogy hozzam rendbe a barátságunkat?

Figyelt kérdés

ez egy hármas barátság (tudom, hogy azokkal mindig csak baj van, de a miénk elég jól működött.), az egyik személlyel az utóbbi időben elég sokat veszekedtünk, és most téli szünet elött megint összevesztünk. Megírtam nekik, hogy sajnálom ha valamivel megbántottam őket meg ilyenek (rohadtul nem csak én vagyok a hibás).

Leírta az a személy amit gondol, meg hogy szerinte csak azért barátkozom vele mert a többieket gyűlölöm az osztályból (nyilván nem). A másik személy csak láttamozott, de ő amúgy sem szokott írkálni, szóval tőle nem vártam mást.

Egész szünetben nem beszéltünk, én otthon unatkoztam ők meg egy csomószor találkozgattak. Nem értem, hogy most mit ronthattam el ennyire, mert hasonlóak voltak az eddigi vitáink is, és utána mindig megbocsátottunk egymásnak..

Szerintetek mit kéne tennem?

Rohadt jó volt ez a barátság, mindenki egyenlő időt töltött a másikkal, de most én ebből ki lettem hagyva és ez nagyon szarul esik.

Én nem akarom őket elveszíteni, de már beszélni se merek velük, mert amikor rájuk írtam akkor se tudtuk megbeszélni konkrétan, és ha újra találkozunk lehet szóba se állnának velem. Meg annyi mindenen átmentünk együtt...



dec. 30. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Nekem úgy tűnik az emlékek miatt vágysz a társaságukra. Hagyd a fenébe, valszeg még fiatal vagy nagyon, lesznek még bőven ennél sokkal jobb barátaid.
dec. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem meg peldaul az ilyen jellegu vitakat nem a csoportbeszelgetesben kell megtargyalni. Arra ott vannak az 1:1-es beszelgetesek.


Nem szabad ennyire fuggeni egy masik embertol es nem kell teperni a masik ember baratsagaert. Te ugy erzed o is hibas, amugy is mindig ketton all a vasar. Ha ennek ellenere o nem nyit feled, sot a kezdemenyezesedre sem reagal erdemben, akkor hagy menjen.

Sajat magad pozicionalod alulra.

dec. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!