Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az már valami betegség jele,...

Az már valami betegség jele, ha abszolút nem szeretek társaságban lenni/új embereket megismerni?

Figyelt kérdés

Nem simán introvertált vagyok (mert sokan keverik az introvertált fogalmat. Az introvertált nem a társaságot utálja, csak egyedül töltődik).

Én viszont ugyan mindig intro voltam, egy ideje azt vettem észre, hogy semennyire sem vonz az emberek közelsége, csak a páromé, legjobb barátnőmé és szüleimé. Nem is vagyok kíváncsi új emberekre, és tortúrának élem meg ha emberek között kell lennem. Nem félek, nem szorongok, egyszerűen idegel.

Lehet az is hozzátesz, hogy covid óta home officeban vagyok.

27 éves nő lennék.


jan. 9. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Hozzátesz biztos.

Megszoktad a társasági élet nélkül élni, és már ezért esik nehezedre. Gondolom ha néha van egy meghívás, azt is lemkndod.

jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vagy lemondom, vagy gyászolós kedvvel megyek el. Akkor is azt várom, mikor érek haza. Azt is észrevettem, hogy a szokásos embereimen kívül nem tudok társalogni senkivel, nyűg velük lenni.
jan. 9. 22:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi probléma. Nem mindenki szeret bandázni. Akiket szeretsz, azokkal szívesen vagy együtt, más meg nem számít.
jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmi gond ezzel. Én is így vagyok, 10+ éve szabadúszó vagyok,itthon dolgozok. Az a pár ember oké, nagyon szívesen vagyok velük ( férjem, felnőtt gyerekem, testvérem, barátnőm.)

Külön az, hogy társaságba menjek, nem hiányzik, sőt idegesítene is. Vagyunk így páran.

jan. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond! -Vélhetően eleged van abból, ahogyan mostanában az emberek egymáshoz viszonyulnak és nem akarsz ennek a része lenni semmilyen szinten.
jan. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokáig voltál bezárva, kicsit elkényelmesedtél, és így könnyebb már, vagy egyszerűbb.
jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!