Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm “jóban maradt” az...

A barátnőm “jóban maradt” az exemmel. Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

Utólag derült ki, hogy az exem 3x is megcsalt különböző lányokkal, miközben végig azt mondta, hogy sosem tudna bántani és mindennél jobban szeret, velem akar élni stb stb…1 megcsalásról tudtam, azt megbocsajtottam neki, mert azt mondta csak egy csók volt és nagyon megbánta, én mindennél jobban szerettem+barátnőm is támogatott, hogy oldjuk meg együtt ezt a problémát.


Rengeteg sírtam és fogytam. Aztán úgy szakított velem, mintha semmit sem jelentenék neki, és még aznap lefeküdt mással. Első szerelem volt az életemben, 1 évembe telt úgy ahogy túllépni rajta és elengedni őt, de a barátnőm végignézte, hogy mennyire mélyen voltam a történtek miatt, pszichológushoz jártam, csúsztam az egyetemen stb…

Az exemnek és barátnőmnek együtt van néhány órája az egyetemen, és tegnap is arra mentem be, hogy 4-en együtt kávéznak. Facebookon/instán is még likeolja az exem képeit, és annyira rosszul esik. Ez normális? (Nem legjobb barátnőm)



jan. 10. 19:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Ha hármas kapcsolat volt, és a barátnődet is megcsalta a pasid, akkor nem normális, hogy jóban vannak. Ha a barátnődnek semmilyen kapcsolata nem volt az exeddel, csak évfolyamtársak, akkor teljesen normális, hogy nem segít neked utálni. A "baráti támogatás" szerintem nem azt jelenti, hogy együtt gyűlölitek a te ellenségeidet. Az ő életében egészen más aspektusban van jelen az exed, mint a tiédben, nem várhatod el senkitől, hogy a te - éppen aktuális - elvárásaid szerint éljen.
jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Elvárnád, hogy a volt szerelmeddel szakítson az összes barátja?
jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen megértem hogy rosszul esik hisz így gyakrabban látod az exed DE az elsővel értek egyet

Azért mert ti szétmentetek még a barátnőd nem köteles utálni

jan. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Attól, hogy nektek milyen a viszonyotok más még miért ne barátkozhatna, ismerkedhetne az illetővel?
jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem sem normális. Ha valaki megbántotta/megcsalta a barátnőm, nekem nincs semmi okom jópofizni vele.
jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Itt nem egy sima szakításról van szó, vagy arról, hogy nem működtünk együtt, hanem egy enyhébb, de bántalmazó kapcsolatról, ahol teljesen manipulálva voltam és végig félrevezetve, miközben a szeretői felé ugyanazt az “életem szerelme vagy” érzést közvetítette, amit felém. Nem egyszer előfordult, hogy nyilvánosan megalázott, vagy hogy a szemem láttára flörtölt az exével, esetleg szó nélkül “véletlenül” hazament nélkülem az éjszaka közepén egy buliból, mert éppen egy másik lánnyal beszélgetett…persze ezeket mindig lovebombing követte, a végére teljesen elhitette, hogy paranoiás vagyok és mindenben hibás…
jan. 10. 22:03
 7/16 anonim ***** válasza:
42%
Ez nem barátnő szerintem, nyugodtan tekintsd ellenségednek, attól még jópofizhatsz vele, tudod az ellenségeket jobb kontroll alatt tartani.
jan. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
#5/7 Van némi ellentmondás abban, hogy egyik kommentedben azt mondod semmi okod másokkal jópofizni, majd azt ajánlod, hogy jópofizzon... :D
jan. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%
Amúgy eleve ami egy kapcsolatban történt az magánügy, mindenkinek a maga dolga. Attól, hogy a kérdező nehezen tette túl magát a szakításon más még miért ne lehetne kapcsolatban mindkét illetővel?
jan. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%
8-as, az nem én voltam, képzeld, nagyon sok felhasználó van aki ugyanannyi pipával rendelkezik. Borzalmas ez a sok önjelölt nyomozó, aki még idáig sem jut el hogy itt ez alapján ne azonosítgasson be válaszokat. 7-es voltam, aki NEM az 5-ös.
jan. 11. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!