Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan hatàroznàtok meg a nem...

Hogyan hatàroznàtok meg a nem őszinte alapokon lévő baràtsàgot?Milyen tapasztalataitok vannak ilyen téren?

Figyelt kérdés
jan. 16. 07:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor keres ha nincs jobb társaság

Nem veszi figyelembe a határaimat többszöri kérés ellenére sem, és ha emiatt egy idő után mérges leszek rá, addig elmegy máshoz haverkodni, amíg lenyugszom

Mindig nekem kell tepernem a barátságért

A saját nézeteit megpróbálja rám erőltetni

Konfliktus esetén mindig engem próbál meg bűnösnek mutatni

Sosem ér rá a programokra, csak ha (nagy ritkán) ő ajánlja fel

Erre gondoltál? Évekkel korábbi saját tapasztalatokat írtam

jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: ha nincs köztetek egyenlőség és kölcsönösség. Vagy ha esetleg ténylegesen eltérő élethelyzetben vagytok ahol valóban nem vagytok egyenlőek, akkor ott folyamatosan érezteti is veled ezt, és visszaél vele. Ha meg alapból egyenlőek vagytok de ő próbál téged folyamatosan lefelé taposni, az a minősített esete ennek az egésznek.
jan. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-es igen ilyesmikre gondoltam.Az hogy akkor keres ha nincs jobb tarsasag utolag esett le.A hataraimat nem veszi figyelembe az is igaz es utoljara mikor mondtam,vitaztunk es mondtam az en erzeseimet es igenyeimet is figyelembe lehetne venni a megszakitast javasolta.Bunosnek is en estem ki meg mergezonek,jatszmazosnak.

Programok lehettek surubben ha neki jo volt es volt eleg sokszor amikor kijelentette egy ideig nem er ra,gondolom akkor masokkal tervezett.

2.Kolcsonosseg az nem volt oda- vissza nem mukodtek a dolgok

jan. 16. 18:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Irigy, manipulál, nem örül a boldogságodnak, nem támogat a nehéz időszakokban, viszont tőled ezt elvárja.


Volt ebben részem. Mikor a párommal voltam, elvárta, hogy vele foglalkozzak, mondogatta, hogy miért nem éppen vele vagyok, miközben percekig beszéltem vele telefonon abban az időben is, amikor a párommal szerettem volna tölteni az időmet. A párom mellett is szakítottam rá időt, ugyanúgy találkoztunk. Amikor éppen én voltam rossz lelkiállapotban és neki volt boldog párkapcsolata, akkor csak arról tudott beszélni, hogy neki milyen jó most, csak magáról mesélt, engem nem is kérdezett. Nem találkoztunk, mert minden idejét a párjával töltötte, én mégsem panaszkodtam, elfogadtam, hogy ő nem akar rám időt szánni, mert most éppen jól megy a sora. Arra voltam jó, hogy a rossz hangulatában felvidítsam, vígasztaljam, meghallgassam, de ha én szerettem volna megnyílni az érzéseimről és hogy nekem is jól jönne egy barát támogatása, érződött, hogy magasról tesz rá.


Még ő volt felháborodva, mert nem mentem el az esküvőjükre. :) Akivel hónapok óta nem találkoztam, nem tud rólam semmit és akinek csak szemetesláda voltam, annak az esküvőjén semmi keresnivalóm, ahogy az életemben sincs rá szükségem.

jan. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tamogat a nehez idoszakokban...ez is ismeros.A rossz hangulataban felviditani,meghallgatni,talalkozni vele.Forditva ez nem igy van.Lerazni a masikat ha olyanok az erdekei.Ebben mind volt reszem.

Ilyen eskuvore en sem mentem volna el.

jan. 16. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!