Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Furán nézek ki és az emberek...

Furán nézek ki és az emberek nem hagynak élni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudnak elfogadni, folyton kiközösítenek, támadnak.

Azt hittem húsz felett megszűnik de még 30 felett sem szűnt meg.


jan. 19. 10:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

De mi ilyen fura?

Vagy rossz társaságban próbálkozol?

Szerintem normális felnőtt embereket nem érdekli a másik kinézete, amíg az tiszta, ápolt.

jan. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Az emberek jó része fura. Benned mi a fura pontosan?
jan. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Szervizmérnök úr ***** válasza:
60%
Ha szándékosan csinálod (irritáló öltözködés, feltűnősködés és hasonló külsőségek), akkor meg is érdemled.
jan. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hogy nézel ki? Mutass képet!
jan. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

“ De mi ilyen fura?”


A fejforma. Túl hosszúkás és szabálytalan. Mindegy is. Most nem bizonygatni akarom, hogy fura vagyok hanem tanácsokat kérni a helyzetemet illetően.

jan. 19. 11:01
 6/14 Kitana. ***** válasza:
88%

Nem lehet, hogy beképzeled? Engem pl rohadtul nem érdekel, kinek milyen formájú a feje, milyen vonásai vannak, bizonyos szintig az igénytelenség sem, ha csak 1-2 dologról van szó, pl nem szép a bőre, néha zsíros a haja vagy ilyesmi, ha nem halmozottan van minden jelen, ezek annyira nem számítanak mondjuk egy kollega viszonynál.

De ha látszik rajtad, hogy eleve szorongsz és nem közeledsz, akkor akkor is megtalálják benned a hibát, ha amúgy tökéletesen néznél ki. Általában minden közösségben van 1-2 ember, akin levezetik a feszkót a többiek, de ez nem a külsőn múlik, hanem a balfsz kisugárzáson. Legyél határozottabb, próbálj beilleszkedni, utána mindenki le fogja szarni, hogy nézel ki.

jan. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

“ Általában minden közösségben van 1-2 ember, akin levezetik a feszkót a többiek, de ez nem a külsőn múlik, hanem a balfsz kisugárzáson. ”


Ja értem. Tehát nem én lennék akkor mások vezetnék le? Épp azon akit a hierarchia aljának tartanak? Hát ez szép emberi szokás mondhatni. Vagyis nem.


“ Legyél határozottabb, próbálj beilleszkedni, utána mindenki le fogja szarni, hogy nézel ki.”


Azaz, hogy ráadásul intro is vagyok és mivel látom milyen felszínesek az emberek általában a szűk családi körömön kívül nem szoktam kapcsolatba lépni senkivel. Mivel lehúzzák a kedvem.

jan. 19. 11:22
 8/14 A kérdező kommentje:
Értsd: valamiért nincs meg bennem az a csimpánz izé, hogy mindenképpen hierarchia legyen meg mi a tököm.
jan. 19. 11:23
 9/14 A kérdező kommentje:
Javítva: “ Tehát ha én nem lennék akkor máson vezetnék le?”
jan. 19. 11:24
 10/14 Kitana. ***** válasza:
Én is introvertált vagyok, de ez nem jelenti azt, hogy egy csapatba ne tudnék beilleszkedni, az emberi kapcsolatok is szabályokon alapulnak, amiket annyira nem nehéz megtanulni és követni. (Egyedül a barátaid és jó esetben a családod, ahol ezeket a szabályokat lehet lazábban venni.) Nem kell velük egyetérteni és nem kell neked lenni a legjobb arcnak aki mindenkivel öribari, de annyira nem nagy áldozat szerintem beszélgetni a többiekkel néha, hogy milyen volt a hétvége, beszélni a melóról, ha valami nyomoruk van, meghallgatni és egyetérteni, stb, cserébe azért, hogy ne te legyél a helyi fura arc, hanem normálisan teljenek a napjaid. Ja, valaki van a hierarchia alján, eldöntheted, hogy te akarsz-e ez lenni, vagy meghagyod másnak a lehetőséget.
jan. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!