Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Féltékeny vagyok amiért a...

Féltékeny vagyok amiért a kolléganőm másokkal barátkozik? Ez normális? 32/n

Figyelt kérdés

Ő 10 évvel fiatalabb nálam. Eddig jóban voltunk, de most új fiatal barátnőket talált magának a cégnél, és engem elhanyagol. Ez annyira bánt, hogy múltkor el is sírtam magam itthon miatta. Nem tudom megmagyarázni de olyan féltékenységet éreztem mikor megláttam őt a másik lánnyal nevetgélni, mint amikor férfira voltam féltékeny. Pedig ő csak egy munkatárs, és egy nő.

Mindent megbeszélek a férjemmel, meséltem neki hogy emiatt vagyok szomorú, és ő el viccelte azzal, hogy ez egy kicsit túlzás hogy ennyit kihozok belőle, és szerinte úgy beszélek róla mintha leszbi lennék. Ezen el is gondolkoztam azóta, és talán nem is vicc, mert ha elképzelem hogy pl hozzám érne, vagy meg akarna csókolni, én nem ellenkeznék. Soha nem gondoltam ilyen módon nőkre, ezért ezt nem igazán tudom hova tenni. Ráadásul friss házasok vagyunk december óta, és pont most lettek ilyen gondolataim?


jan. 24. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
A végével eléggé túltoltad. Ez egy "fujj, hülye házasságtörő leszbi"-trollkérdés akar lenni?
jan. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%

Na, megint egy propaganda kamusztori.


A nők simán féltékenyek egymás barátaira, a másik sminkjére, öltözetére, társasági ervényesülésére, ha valamiből több van a másiknak, akár barátnőből, stb.


A kamu a sztoriban, hogy elviszek gusztustalan, beteg irányba, tehát pusztán ezért találtad ki a történetet.

jan. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
43%
Volt hasonló hozzáállás a saját munkahelyemen is. Szerintem gyerekes az ilyen. Minden ember ekkorra már felnőtt, így azt tegyen, amit akar (feltéve, hogy ne sértsen ezzel mást).
jan. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!