Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 30 évesen itt vagyok egyedül,...

30 évesen itt vagyok egyedül, barátok, társaság nélkül. Sosem voltam visszahúzódó elzárkózó, mégis mit ronthattam el? Egyedül érzem magam és nem igazán találom a helyem ezen a téren... Szívesen beszélgetek bárkivel, bármikor, bármiről, mégis ez van

Figyelt kérdés

Az iskolai társaság, barátok mind szétszéledtünk,egyáltalán nem tartjuk a kapcsolatot. Mostanában (azért jó ideje) elég magányosnak érzem magam.

Sosem voltam bulizós, nem igazán jártam discoba. Igazából halvány foglalmam sincs merre kellene kapcsolatokat keresnem.

Voltak próbálkozásaim, régen, azóta semmi, és tanácstalan vagyok, merre, hol lehetne értelmes, intelligens emberekkel kommunikálni legalább....

Tudtok nekem tanácsot adni, vagy ismertek olyan oldalt, bármit ahol lehetne próbálkozni?


Mindenkinek köszi a válaszokat!



febr. 17. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ugyanez van. Mindenki azt tanácsolja, h legyen egy társas hobbym, azzal majd jönnek az új ismerősök.

A baj csak az, h a társas hobbyhoz társak kellenek, szóval ördögi kör.

febr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Azt tapasztalom, hogy 23-25 fölött tényleg nehéz barátkozni, mivel a 8-9 óra munka, mellé 1-2 óra ingázás, komolyodó párkapcsolatok, házimunka, gyerek, idősödő szülők, otthonteremtés mellett elfogy az ember ideje, és amit a leginkább fájdalommentesen le lehet vágni, azok sajnos a baráti kapcsolatok -kérdés persze milyen mentális árat fizetünk ezért.


Én a munkahelyet javaslom személyes példa okán. Én kimondottan introvertált ember vagyok, de így is kialakultak tartós, minőségi kapcsolataim a munkahelyemről. Ha a jelenlegi helyed nem ilyen, akkor aksrválts is, és lehet hogy mellé még +10-20% is leesik :)


Az iskolai barátságokért kár, nekem az a tapasztalatom, hogy azok lehetnének a legmélyebb, legőszintébb barátságok.


Esetleg csatlakozz valami csapatsporthoz

febr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Üdv a klubban :D
febr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Általában azok tanácsolnak hobbikat,stb, akik nem magányosak és csodálkoznak,hogy mások miért azok.

Tanácsolni mindenki tud,de én úgy vagyok vele,hogy attól fogadok el már csak tanácsot, aki kimászott a magányból úgy,ahogy ő javasolja.

Ma nagyon nehéz barátkozni,egyre több a magányos ember és mégis.


F

febr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ugyanez van! Még ha alakul is néha valami, egy idő után elkopik, mert a másik már nem érdeklődik. Közös érdeklődési köröket kellene keresni.
febr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

#2 ha neked ez bejött, az tök jó, de pl az én munkahelyemen nagyrészt olyanok dolgoznak, akiknek a 8 általános is alig van meg és ehhez sajnos társul pontosan az a stílus is, amire ez alapján mindenki gondol. Káromkodás, 2 bites beszélgetések, stb.

Aki pedig normálisabb is, azok is családosok, nem az egyedülállók társaságát keresik. Olyan is van, aki kerek perec megmondta, h nem barátkozik munkahelyről, mert a szabadidejét nem azzal akarja tölteni, akivel a munkaidejét is tölti. És sztem valahol igaza is van.

febr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
Menj kocsmába.
febr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam 30 évesen, ami barátság kezdett alakulni az is egy idő után abba maradt.

Melyik városban élsz?

febr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
74%
Esetleg az érdeklődési köreidnek megfelelő Facebook csoportokat tudom még ajánlani.
febr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Manó11 ***** válasza:
Hoxa oldalon is lehet barátkozni. vannak különféle témájú klubok ahová jelentkezhetsz és beszélgettek. sok sikert
febr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!