Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kinek, mit jelent a barátság?

Kinek, mit jelent a barátság?

Figyelt kérdés
febr. 17. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam azt,hogy abszolút megbízom valakiben,meg tudok vele mindent beszélni,nem azt mondom neki,amit hallani szeretne.

Ami nálam a legfőbb,hogy akkor is keresem,találkozom vele,ha párom van vagy családom.

Utóbbi miatt tűnt el három barátom is,ahogy jött a párja,otthon áll vigyázzba és ennyi. Több éves barátságok váltak köddé, senkim sincs éppen ezért.

febr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
1-essel teljesen egyetértek.
febr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 rendesjoember ***** válasza:
100%
Számomra az együtt rezdülést jelenti gondolati szempontból az adott pillanatban, ami értelmi és érzelmi részre osztható szét. Ha kölcsönös, akkor mindketten részesei szeretnétek lenni egymás életének és tesztek is ezért. Valamint nem félsz attól, hogy ha megnyílsz, akkor azt a másik felhasználhatja ellened. Fontosnak tartom még a közös emlékek építését és nem csak a múltban élést, nosztalgiázást.
febr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ha 1000km választ el minket, akkor is félredob mindent, ha bajban vagyok. És persze viszont. (Megtörtént!)
febr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a feleségem egyben a legjobb barátom is. Másra nincs igazán szükségem. Eléggé magányos természetű vagyok, és nagyon jól feltalálom magam egyedül, állandóan teszek-veszek valamit, ami leköt.

Vannak barátaim, de elég egyoldalúan ők keresnek engem, segítséget kérve. Ők tartanak barátnak engem, én meg elfogadom, mert megbízhatóak, tudom, hogy nem tesznek olyant, amivel ártanának nekem. Megnyugtató érzés, hogy nem én szorulok segítségre, továbbá szeretek is segíteni annak, akinek tudok.

febr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!