Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy ismerősöm aki súlyos...

Van egy ismerősöm aki súlyos balesetből épül fel. De ez minden témája?

Figyelt kérdés

Nem akarom megbántani de engem már irritál hogy mindig hol műtétről, hol a katéterről, hol a branülről, hol a járni tanulásról ír.

Persze néha kérdezett korábban velem mi van, de ez valahogy ki is halt, szerintem nem is érdekli.

Mellesleg nekem undoritó is errol hallgatni egy férfit hogy a katétere így meg úgy.


Mit csináljak ha nem akarok vele őszinte lenni de én ezt nem birom gyomorral?



#katéter téma
febr. 28. 07:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Ignoráld egy időre.
febr. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Miért nem akarsz őszinte lenni? Csak abból ért a másik fél, amiről kinyitod a szád. Vagy akkor tereld a témát másra, de ugye itt jön be, hogy egy járni is alig képes és folyamatos orvosi kezelésre szoruló embernek mégis milyen más témája legyen? Ha ágyhoz vagy gondozáshoz van kötve, erősen be van szűkülve és ingerszegény lehet a napja, arról tud beszélni amit épp átél mert más nem is történik vele.
febr. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy túl sokat beszél erről. Érthető, mert neki most ebből áll az élet, de az is érthető, hogy mások nem akarják ezt körbe karikába hallgatni. Dobj fel más témát te. Miért hallgatsz, mint egy sült hal?
febr. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
Akkor hallgassál egy nőt a leszbikus sztorijairól, lehet, jobban fog érdekelni.
febr. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
valószínűleg nagyon megviseli a dolog
febr. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Ha fontos neked ez a barátság, akkor kérdés nélkül is írhatsz magadról.

Ha nem fontos, akkor meg udvariasan köszönj el.


Abszolút jellemző, hogy akinek bármi módon nagyot változik az élete, attól eltávolodnak régi barátok, mert nem tudnak azonosulni, viszont lesznek mellette (reménység szerint) mások, akik pedig támogatják, motiválják a felépülésében. Ha te előbbiek közt vagy, akkor ez van, más irányba megy tovább az életetek.

febr. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez hol barátság amúgy hogy rámterheli ezeket?
febr. 28. 11:24
 8/11 anonim ***** válasza:
20%

"Ez hol barátság amúgy hogy rám terheli ezeket?"


Ez a barátság lényege, hogy olyan dolgokat is "ráterhelünk" a másikra amit idegenekre nem. De nézzük fordítva, te miért nem vagy képes őszinte lenni egy állítólagos barátságban?

febr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

Jók azok, amiket előttem írtak.

E mellett próbáld más területre terelni a gondolatait, mert érezhetően beszűkült erre a részre.

febr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

8 szerintem nem ez a barátság lényege hogy nekem azt kell hallgatni hogy katéter branül így meg úgy

Eleinte vevő volt rám is, vagy az életre is, de korábban szerintwm csak mást mutatott.

febr. 28. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!