Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Könnyen barátkozol? Hány igaz...

Könnyen barátkozol? Hány igaz barátod van?

Figyelt kérdés

márc. 17. 16:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, talán 1-2.
márc. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátom 0... Max levelezőtárs van 1-2..
márc. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Igazából barátkoznék, de sokszor azt érzem, az embereknek erre már nincs ideje, vár a netflix, az online rendelés, meg ilyenek.

Heti egyszer leülni tök jó lenne. Beszélgetni, puzzle-özni, sétálni, strandolni meg hasonlók.

márc. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A legkevésbé sem


1

márc. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
1. Nem. 2. 0
márc. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Akiket barátnak hittem, nem annak bizonyultak.

Egyébként könnyen barátkoznék,de mivel nem bízom már nagyon az emberekben,így nem kezdeményezek.


Jelenleg pedig senkim sincs.


F

márc. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 0.
márc. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szinte sosem én teszem meg a kezdőlépést, de ettől eltekintve *talán* könnyen megy. De az biztos, hogy könnyebben, mint mondjuk gimis koromban ment.


Viszont... még sincsen igaz barátom. Akiket annak hittem, ők vagy kikoptak lassan az életemből, vagy (jobb szó híján) kisebb játszmázások mentek a részükről. Például utolsó pillanatban mondta le a találkozót, de ilyen 4-5 alkalommal, vagy épp hagyta, hogy odamenjek és rá várjak, míg ő Insta történetbe pakolta, hogy pár utcával arrébb milyen jól érzi magát. De nem szólt volna, ha nem írom meg, hogy hazamentem, tovább nem tudok várni (akkor még nem volt kint a sztori, de pár perccel később igen), és még úgy sem kért elnézést... És mindkettejüket közel 10 éve ismertem, mikor ezek megtörténtek. És még arról nem is beszéltem, hogy milyen sok ghosting-om volt olyanoktól, akiket szintén évekig ismertem személyesen.


Úgyhogy jelenleg úgy állok, hogy van egy szaktársam, egy volt gimis osztálytársam, akikkel heti pár alkalommal chat-en keresztül beszélünk, és ennyi. Örülök, hogy legalább ők vannak, de nagyon hiányzik már egy baráti összejövetel, találkozó, vagy egy szimpla kávézás.

márc. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Paczalos István ***** válasza:
egy igazi barátom, a többi ember ismerős. A családomat nem vette bele a barátok halmazába, az egy egész más tészta.
márc. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én könnyen barátkoznék, de velem elképzelhetetlenül nehezen barátkoznak. Magányosnak érzem magam.
márc. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!