Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért dobott el?

Miért dobott el?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó fiú barátnőm,már 4 éve a legjobb.Mindig neki sírtam el a fájdalmaim,sokat segített lelkileg is nekem .Mostanában megváltozott..néha flortolest vettem észre rajta iranyomba.Tegnap közölte ,H egy darabig ne talizzunk ne beszéljünk,nem bántottam meg semmivel,sőt rá is kérdeztem,hogy mi az oka? Egyszerűen csak kerül ..O a férfi én a nő..Barátnőim szerint többet érez irántam,és amiatt akar elkerülni.En nagyon szeretem őt,és azóta rajta kattogok,hogy mi a baja velem.!Hiányzik ,hiszen napi szinten beszéltünk😭.
márc. 20. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
jo fiu baratnod? az komoly. hat gondolom beled szeretett de nem meri elmondani vagy mittudomen hat az egesz szoveget se ertem segitsetek nekem is hat nem ertem mivan :'(
márc. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Másnapos Sárkány ***** válasza:
100%
Igazából benne van a válasz a kérdésedben. Nyilván többet szeretne tőled, de úgy érzi számodra jelent többet egy jó barátnál akit néha lelki szemetesnek használhatsz.
márc. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Másnapos Sárkány ***** válasza:
100%
*nem jelent többet. Elnézést kívánok.
márc. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Fiú barát ...elnézést elírtam,annyira szeretem,egesznap miatta ragodom.
márc. 20. 22:23
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Bírom az ilyen legjobb barátom, Ő az én lelkitársam, csak ő ért meg engem kérdéseket

Ha ennyire nagy a barátság akkor miért nem kérdezel rá simán hogy figyu be jövök neked? Mert itt a csajok azt mondják ha annyira ismered a válaszból ki fog derülni


Ha nem ez az indok (bár kétlem) akkor meg van valami az életében amit neked sem akar elmondani,valaki nem szakít meg egy kapcsolatot csak úgy

márc. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha miatta ragodsz akkor menj es kerdezz ra mivan :') mi akadalyoz meg ebben teged? mi? anyam.
márc. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Fiú barátnő... 😂😂😂😂🤣😆😆🙉🙉😹😹
márc. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Fiú barátnő az férfi akivel a nők nem dugnak, nem élnek vele át semmi pozitívat, csak nettó szemetesládának használják. Lásd a kérdező, aki neki sírta el mindig minden baját.
márc. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
"Ne dobj el senkit, mert egyedül maracc." (Lakatos Coelho)
márc. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%

Néha nem tudom eldönteni hogy ezek poén kérdések, vagy manapság ennyire leesett sok ember érzelmi intelligenciája, esetleg ki sem fejlődött. Bár én utóbbira tippelek ebben a szép új modern világban :S

Kérdező, jó eséllyel arról van szó hogy amit a fiú barátnőd felől láttál flörtölést, na az valós szándék és bepróbálkozás volt, ami persze lepattant rólad. Ez most fáj neki, főleg ha még érzelmei is alakultak feléd, és nem csak puszta vágy. A lány barátnőidnek is igaza van, valószínű többet érez és ezért kerül. Ez tényleg nem atomfizika, nem is értem számodra miért olyan hihetetlen ez az egész. Az hogy ő most "eldobott" és nem szórakoztat téged, elhiheted hogy amit ő érez egy ideje és jelenleg is, az sokkal fájóbb neki, mint hogy te most ott maradtál nélküle. Egyébként jó esetben majd visszakapod őt, csak idő kell neki amíg ezeket rendezi magában. És újra fiú barátnőd lehet. Ez a kifejezés amúgy nagyon lol, kérlek használd továbbra is, mert egyrészt vicces, másrészt felettébb őszinte. És így tényleg mindenki értheti hogy miről is van szó :)

márc. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!