Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék segíteni?

Hogyan tudnék segíteni?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, és az a helyzet hogy sehogy nem tudunk közös pontra jutni. (én is lány vagyok) az a helyzet, hogy suliban problémája, ha nem vele vagyok, de szabadidejében meg nem szívesen van velem. megkérdeztem hogy miért, az volt a válasza hogy szereti a magányt, mert olyankor saját magával tök jól eltársalog, gondolkodik. ez viszont engem nagyon zavar, mert szerintem egy barátság az nem csak az iskola falai között zajlik. néha "elrángatom" magammal suli után, hogy beszélgessünk, de látszik rajta hogy nem élvezi. borzasztóan nem tud idegen emberekkel sem társalogni, ami nekem elég fura. többször próbáltunk már erről beszélni, kompromisszumra jutni, ami kb egy hétig megy csak neki. nem csak arról lenne szó, hogy velem töltsön időt, hanem arról is hogy megtanuljon más emberekkel szocializálódni, hisz ez fontos az életben. többször volt már olyan is, hogy cserben hagyott, az is nagyon rosszul esett. mit tudnék/kellene tennem? azon is gondolkodtam már, hogy megszakítom vele a barátságot, mert sokszor volt hogy számítottam rá nehéz pillanatokban, de nem jött. (ezzel az a probléma hogy nekem sem túl sok barátom van, akik meg vannak egy hónapban 2x ha tudunk találkozni..) szóval ti mit tennétek a helyemben? ugyanitt ismerkedési tanácsokat, helyeket elfogadnék! (nem budapesten)

márc. 28. 21:03
 1/3 A kérdező kommentje:
jaj egyébként olyan is volt hogy egész nyáron 3x írt rám és amikor megkérdeztem hogy találkoznánk e mindig összehazudgált minden hogy miért nem tud...
márc. 28. 21:43
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!(Egyébként szívesen barátkozom én is bárkivel)

Szerintem ő kihasznàl téged.A suliban valószínűleg nincs elég önbizalma,ezért kellesz neki,hogy veled lógjon,mert fél egyedül.A sulin kívül meg éli a saját kis magányos életét,elvan.

Őszintén szólva fogalmam sincs,mit lehetne tenni ez ellen.Esetleg ülj le vele,kérdezd meg,hogy a suliban is tart az emberektől,ezért nem szeret ott egyedül lenni?

márc. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En is kihasznalasra tippelnek.Nekem volt egy baratnom aki szivesen chatelt,irkalt mindenrol nem csak felszinesen.Egy ideig rendszeresen talalkozunk is aztan jott o is azzal jol elvan egyedul,stb.Ritkitotta a szemelyes talalkakat De masokkal azert talalkozott,tehat kamuzott.Akar milyen maganyos farkas is valaki azert az nem igaz hogy 1-2 emberrel hetente nem akar egyet setalni vagy valamit csinalni
márc. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!