Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom miért...

A legjobb barátom miért viselkedik így velem? Miért hazudozik?

Figyelt kérdés

Van egy barátom aki szerintem semmibe se vesz. Én már csomó mindent vettem neki, adtam neki, nem vártam el tőle semmit, csak annyit, hogy ne forduljon el tőlem, és ha bajt csinálok beszéljük meg, legyen őszinte. Pár kerülettel lakik tőlem arrébb, de villamossal, metróval kb 25 percnyire vagyunk egymástól, mégis csak egyszer találkozunk egy hónapba, az előre megbeszélt talikor állandoan "megbetegszik", de ha beteg miért megy el random sétálni órákat a megbeszélt időpontkor, avagy miért van energiája olyan dolgokhoz, amikhez még nekem egészségesen sincsen? Pl most volt neki egy haverja, aki állítólag zenél, úgy hogy évek óta nem beszéltek állítólag, nekem akarta promózni a zenéjét, én meg videózással foglalkozom, amiket én küldök neki 80%-ban meg se nézi. Amikor nem mindig aggódom, mikor cserél le, avagy mikor lesz az, hogy többet nem ír, mert folyton átver, sokszor kihasznál, hogy védjem be, mert kötekszik a neten, azt mikor nekem van valami baj, akkor ghostingolgat. Sokszor igérget mindent, de egyet sem tartja be.

Talán a legnagyobb sérelmem az, hogy volt egy problémám, egy igen jelentős problémám, és megkérdezte mi a baj, meséltem, erre ő meg elkezdett xdzni, hiszen elküldte, hogy trollkodik a neten. Aztán mikor nem írtam neki, akkor meg én voltam a sz*r, hogy minden előzmény nélkül megharagszom rá.


Most a leírásom alapján úgy tűnik, mintha utálnám de nem igaz. Nagyon is szeretem, de ezek amiket leírtam, nagyon megkeserítik a kapcsolatunkat. Nincs rajta kivűl más barátom, plusz ragaszkodok a személyéhez, hiszen sok a közös tulajdonságunk, de így ilyen formában ez nem műkődik sajnos, mert amúgy nagyon jó vele, jó társaság, nem hiába akarok vele találkozni, de egyszerűen a sok átverés rossz, mindig mondtam neki, hogy legyen velem őszinte, nem haragszom, akkor is, ha már nem akarja folytatni a haverságot, mert azt is elfogadom.



ápr. 7. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is voltak ilyen "barátaim" bőven. Ne törődj vele, építs le minden ilyen sz@r alakot! Meglátod hogy jobb lesz nélkülük!
ápr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Begépelem így ezredjére is: Ezek nem a barátaid. Vetted az adást?
ápr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Uj ZSIdó erkezett amit GONOSZNAK neveznek a parlament meghivasara a Jo Istenek vilagegyetemebol , mert ezeknek a tobszoros gyilkosoknak es tobbsegeben fiatalkoruak megeroszakolojanak keves lett a penze es gondoltak ,hogy madj az ad nekik ,hiszen az gyilkos es fiatalkoruakat szokott megeroszakolni. A parlamentbe csak tobszoros gyilkossaggal tudnak bejutni. A fiatalkoruak megeriszakolasara pedig adbak turelmi idot. Remelem a nem fogja megengedni lanyoknak ,hogy tovabb is szexualisan es szexualisosztoneiket zaklassak a ferfiainknak. Testhez allo ruhakat viselnek ,mint a majmok a gyartosoron es leplezetlenul haggyak felso mellkasreszt. A Jó Istenek vialegegyetemebe eloszor ki kell pusztitani az ellenseget csak utana kerdezunk.
ápr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy sunyi, sz*r alak, akit marhára nem érdekelsz te meg puncsolsz neki. Azért ilyen veled, mert te hagyod, hogy ilyen legyen, mert neked ez is megfelel... És nem fog megváltozni, hiába szeretnéd. Te lehet, hogy barátként kezeled, de ő téged csak egy kihasználható, eldobható lábtörlőnek, hisz az is vagy..
ápr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mit kéne akkor vele tennem? Mondjam a szemébe,hogy mit látok? Úgyis letagadja, szemmel látható, hogy csomóször elérhető, gondolom nem azért elérhető fbn mert azt nézi, hogy éppen mit osztottak meg az adokveszek csoportban, hanem beszél valakivel. Nem ezzel van a baj, de ha én írok nem ír, sőt, rögtön elkezdi a hülyeségeket csinálni, ahelyett, hogy nekem segítene abban, hogy felvíditana valahogy, vagy programot csinánánk, de ha problémája van, azonnal ír, és elvárja, hogy segítsek. Ez a bajom.
ápr. 7. 17:16
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, ha neked valami nem jó egy kapcsolatban, akkor lezárod. Azért csinálja veled, mert le akar koptatni csak te nem veszed a lapot. Ezért addig érzékelteti ezt veled amíg eleged nem lesz és nem lépsz le magadtól... Ha egy másik ember nem akar a barátod lenni miért erőszakolod rá magad?
ápr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!