Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mas baratsagaik is egyoldaluak...

Mas baratsagaik is egyoldaluak?Csak te erdeklodsz es keresed a masikat de o teged nem?Hogyan hozhatnem helyre a kapcsolatunk ezzel a szemellyel?

Figyelt kérdés
Az utobbi idoben van egy szemely akivel beszelek de mintha mar nem erdekelnem ugy mint regen.Nem kezdemenyez beszelgetest,nem erdeklodik felem,sokara ir vissza,van hogy lattamoz.Nem tudom mi valtozott hogy igy megvaltozott nem veszekedtunk meg semmi ilyen.Arra gondoltam h lehet azert ilyen mert most raer pihenni egy ideig es majd kesobb megy vissza kulfoldre dolgozni es akkor igy tobb idot tolt masokkal mint amikor kint van mert akkor nem nagyon tud ott senkivel se lenni mert nem ott laknak a csaladtagjai.De nem tudom regen mintha akkor is irt volna es nem volt ilyen hideg velem.Valaki tudna valami tanacsot adni hogy hogy legyen olyan vele a kapcsolat mint regen hogy nem csak en erdeklodok,en irok stb.Egyszeruen nem megoldas az ha nem en irok neki eloszor mert allandoan o van a fejembe es varom hogy irjon es beszeljunk de aztan meg semmi olyan mint volt regebben..Mintha a regi dolgaink hogy beszelunk es mind2-en irjuk h jo ejt meg jo reggelt egymasnak es irogatunk napkozben is mintha neki ez ennyire csak nekem lett volna fontos.O olyan tipus azt mondta h nagyon ragaszkodik a barataihoz es konnyen megszeret es megbizik benne akivel joba lesz de megis mintha engem lokne el magatol.Hiaba kerdezem meg hogy elrontottam-e valamit azt mondja nem es egyszeruen nem tudom lehet csak a kepek miatt kellettem neki hogy kuldjek neki olyan kepeket..Tudom eleg ossze vissza lett ez az egesz de remelem azert ertheto.
ápr. 9. 00:17
 1/6 A kérdező kommentje:
De lehet regen is ilyen hideg volt velem csak lehet egy hamis kep van a fejemben nem tudom
ápr. 9. 00:18
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után a csak írkálás nagyon unalmas lesz. Nem kell, hogy bárki bármit is elrontson. Az ember gyorsan hozzá szokik mindenhez és újabb ingerek kellenek.
ápr. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet el kell engedni, én azt tapasztaltam. Semmi hiányérzetem nem volt utána.
ápr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nehéz de igen, el kell engedni.


Több ilyen kapcsolatom is volt már személyekkel ahol totál egyoldalú volt minden.


Meg voltam győződve arról, hogy ő is így érez, vagy őt is érdeklem, de tévedtem. Nehéz elfogadni ha valaki számodra fontos és szeretnél vele lenni, és sokat gondolsz rá....neki meg kb. eszébe sem jutsz.

ápr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen baratnom nekem is volt aki azt mondta nagyon ragaszkodik a barataihoz es nagyon megszeret masokat es o is ellokott meg gondolom masokat is.Itt az irkalas ment csak vegul alig akart talalkozni es leosztott hogy eleg havi egy es mindig azzal jott faradt,sok a munka,nem jol van pszichikailag,fizikailag,stb.Aki ilyet allit az masokkal se talalkozik- o talalkozott Csak kamuzott.A vizvalaszto meg az volt amikor nekem voltak gondjaim.Sajat erdekedben legjobb elengedni,ez nehez.De sajnos nem valoszinu hogy valtoztatni fog.
ápr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a legtöbb barátsággal ez történik, ahol nincsen már meg a személyes találkozás, a közös programok. Ellaposodnak, mivel a netes írogatás már jóval személytelenebb, nincs is meg a megfelelő kontakt, és könnyen egyhangú, unalmas lesz már onnantól.
ápr. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!