Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kinek milyen barátságai...

Kinek milyen barátságai vannak? Hány barátotok van? Fiúk, lányok?

Figyelt kérdés
Meséljetek a barátaitokról és a velük való kapcsolatotokról. Kort és nemet is írjatok.

2017. nov. 20. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem nincsenek igazán barátaim, inkább csak felszínesebb, haveri kapcsolataim. Ilyenből is csak 2-3 db, legalább is ennyi emberrel tartom viszonylag gyakran a kapcsolatot élőben. Plusz van 2-3 netes "barátságom" is.

A barátaim, vagy inkább haverjaim nagy része fiú, valamiért mindig is jobban kijöttem az ellenkező nemmel.

19L

2017. nov. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%

Nincsenek barátaim, ismerőseim vannak. Nincs olyan akivel rendszeres kapcsolatot tartanék, az ismerősi köröm folyamatosan változik.

33F

2017. nov. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%

Nekem nincsenek barátaim, van pár ember akikkel dumálok munkahelyen vagy ha összefutunk utcán 1-2 ismerőssel, semmi több.

33/N

2017. nov. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Persze van jó néhány akit már gyerekkorom óta ismerek, de velük se találkoztam már 10-20 éve.
2017. nov. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
10%

3-as vagyok:


Eddig elég rossz az összkép :D

2-es válaszoló ugyanaz mint én, csak férfiben :)

2017. nov. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

Régebben volt több barátom, de aztán elegem lett a sok hátbaszurkálásból, hát mögött kibeszélésből és egyéb csodákból.

Jelenleg 1 barátom van, akit interneten keresztül ismertem meg. Élőben is ismerjük egymást és már évek óta barátok vagyunk. Meg ott a férjem még. Ennyi. Nekem ennél több nem kell.

23/N

2017. nov. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6%

van kb 200 olyan aki mindenét megosztaná velem


nagyon ász összejöveteleink vannak

horgászás, fürdés, kajakozás, külföldi útak vagy csak hangszerezés együtt, stb


az a jó hogy valaki mindig ráér... csak egy telefon azt mehetünk


ja és fészen nem kommunikáluk/ nem ott ismerkedtünk

2017. nov. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Három nagyon közeli barátom van, akik nélkül nem kerek az életem (két lány és egy fiú). Rajtuk kívül 10-12 olyan ember van, akit igazán barátnak tartok még (fiúés lányok vegyesen). Mindenki más inkább csak haver vagy ismerős. (Ne értsetek félre, nagyon sok embert kedvelek, de nem ismerjük egymást annyira, nem találkozunk annyit, hogy tényleg barátnak gondoljam őket.) 19/l
2017. nov. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem sok embert engedek közel magamhoz, de akit igen, ahhoz eléggé tudok kötődni, és ez általában kölcsönös is. Amúgy akivel barátságban vagyok , azzal mély a kapcsolat, bármit meg tudunk beszélni. Na jó, nem feltétlen ért meg, de legalább meghallgat, és nem üvölt le, meg szeretjük egymást, kötődünk egymáshoz, nagyon felemelő egy légtérben tartózkodni velük.
2017. nov. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
10%

Az a gond, hogy nem tudom eldönteni, hogy a közeli ismerőseim közül kik a barátaim, és kik azok, akik csak haverok. Sajnos legjobb barátom/barátnőm nincs. Amelyik barátnőm a legközelebb áll hozzám, vele nagyon hasonlítunk, meg órákig tudunk telefonálni, de amióta nem járunk suliba, nagyon nagyon ritkán találkoztunk.

Van egy másik lány, vele 13 éve vagyunk barátok, mamám szomszédja, és gyerekként konkrétan össze voltunk nőve, semmit nem csináltunk a másik nélkül, mostanra sajnos eléggé megromlott a kapcsolatunk, hónapok óta nem találkoztunk, és messenger-en se beszélünk túl sokat.

És vannak a munkatársaim, akik közül vannak, akik közelebb állnak hozzám, de nem tudom, hogy az már barátság-e, vagy csak haverok. Van két fiú, akikkel rengeteget szoktunk hülyülni, meg nevetni, de ugyanúgy meg tudjuk beszélni egymással a gondjainkat is, én barátként tekintek rájuk, és nagyon örülök neki, hogy megismertem őket, és itt vannak nekem.

Meg van mégegy fiú, akivel elméletileg barátok vagyunk, de voltunk már majdnemhogy ellenségek, barátok extrákkal, valami, amiből majdnem komoly kapcsolat lett... Abban maradtunk, hogy barátok vagyunk, de én annál jobban szeretem, és máshogy...


19/L

2017. nov. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!