Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon lehet a régi barátnőmmel...

Vajon lehet a régi barátnőmmel valaha is újra barátság ezek után?

Figyelt kérdés
Korábban nagyon jó barátságban voltam egy fiúval és egy lánnyal, akik párban éltek együtt. Örültem, hogy szerencsések, hogy már egész fiatalon megtalálták egymásban az igazit. Volt egy időszak, amikor sok minden történt és nem beszéltünk. Ezután megkeresett a fiú, hogy már nincsenek együtt és elkezdett udvarolni nekem. Már rég együtt jártunk, amikor kiderült, hogy nem mondott igazat, mégis együtt vannak. Kiderült minden, szakítottak. A barátnőmmel megszakadt ezért a barátságunk. Néhány évet együtt laktam a fiúval. Ugyan az történt, rég titokban kapcsolatban volt egy nővel, akinek azt hazudta, hogy egyedül él. Szakítottunk. Szerettem volna keresni a barátnőm, de többen lebeszéltek, hogy nem lenne értelme, mert a korábban történtek után már nem lenne barátság. Azóta eltelt pár év és én továbbra is felvenném a kapcsolatot ezzel a barátnőmmel, sokat gondolok rá, sok iskolás kori emlék köt össze, szívesen beszélgetnék vele, kíváncsi vagyok, hogy alakult az élete, érdekel mi van vele. De nem merem keresni, mert félek, hogy látni se akar.
ápr. 11. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Hat, egy probat meger. Nem lesz ott tobbe utana az allando kerdes: mi lett volna, ha...?
ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Komolyan el tudod képzelni, hogy ő még szóba állna veled? A néhány év alatt hányszor jutott eszedbe?
ápr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet. Ha annyira jó barátnőd lenne, eszedbe sem jutott volna az exével sem összejönni. Akkor sem, ha tényleg szakítottak volna. Nem hibáztatlak, csak ízléstelen a történet. Ne keresd már őt.
ápr. 12. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!