Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Túlreagálom, ha megszüntetem...

Túlreagálom, ha megszüntetem a barátságot?

Figyelt kérdés

Online tartjuk a kapcsolatot, mert messze élünk. Viszont az utóbbi hónapokban az alábbiakat csinálja:


(1) Elfelejti, hogy megbeszéltük, hogy Skype-olunk. Én ott várom, ő meg utólag ír, hogy bocsi, elfelejtette.

(2) Fél-egy órát késve jön.

(3) Utolsó pillanatban (percekkel kezdés előtt) lemondja, hogy mégse jó.


Nem minden alkalommal, de mondjuk minden harmadik, negyedik beszélgetés így megy. Hetente 1-2 alkalommal szoktunk beszélni. Kb 1 órás beszélgetés.


Szerintem így nem akarom folytatni. Már több mint 10-szer játszotta el ezeket. De majd megváltozik és ne reagáljam túl.



ápr. 23. 14:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynám a p.csába :)
ápr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem megszüntetni kell, hanem a helyén kezelni. Azaz te is szard le, ne közeli, fontos barátként kezeld, hanem csak laza ismerősként!
ápr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Két oldalról vizsgáld:


1./ Szavahihetőség-megbízhatóság

2./ Pontosság


Mindkettőn megbukott az illető. Szerintem zárd le, és ne légy az illetőnek elérhető. Az emberek tiszteletreméltó lények, és nem tárgyak, amiket egyszer előveszünk, egyszer félrerakunk, egyszer leporoljuk.


A másik ember saját idejéből vesz el azért, hogy oda tudjon figyelni, és tudjon segíteni ha szükséges..aki ilyen embert kihasznál az erkölcsileg nagyon lent van.

ápr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
3+ Az embereknek bármi közbejöhet, bármilyen probléma adódhat, ami 1 évben 1x fordul elő, és nem rendszeresen és folyamatosan. Ez még lemaradt.
ápr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Online kapcsolat kb kuka.
ápr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Vagy unja már ő is a barátságotokat,vagy komoly problémái vannak az életben, amik lemerítik
ápr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem hiszek a barátság megszüntetése kifejezésben.


Én úgy veszem észre, hogy türelmesen várja, hogy vedd a lapot, hogy nem szeretne találkozni Skype-on, szóval elég, ha csak nemajánlod fel a jövőben a találkozokat.

ápr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Amennyiben az "együtt" töltött idő alatt normális, remekül lehet vele beszélgetni, nem szüntetném meg a barátságot, csak nem keresném őt ilyen sokszor.
ápr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Megunta, talalt mast.

Viselkedj hasonloan, ne valaszolj, ne ketdemenyezz.

En nem pazarolnam ra az idomet es sztem meg is mondanam neki.

ápr. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem kéne teátrálisan lehordani. Sem bejelenteni, hogy itt most aztán vége mindennek. De ne kezdeményezz többé. Meglátod ő keres-e téged. Ha nem, akkor ő is észre fogja venni, hogy ennyi volt...
ápr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!