Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Túlreagálom, ha megszüntetem...

Túlreagálom, ha megszüntetem a barátságot?

Figyelt kérdés

Online tartjuk a kapcsolatot, mert messze élünk. Viszont az utóbbi hónapokban az alábbiakat csinálja:


(1) Elfelejti, hogy megbeszéltük, hogy Skype-olunk. Én ott várom, ő meg utólag ír, hogy bocsi, elfelejtette.

(2) Fél-egy órát késve jön.

(3) Utolsó pillanatban (percekkel kezdés előtt) lemondja, hogy mégse jó.


Nem minden alkalommal, de mondjuk minden harmadik, negyedik beszélgetés így megy. Hetente 1-2 alkalommal szoktunk beszélni. Kb 1 órás beszélgetés.


Szerintem így nem akarom folytatni. Már több mint 10-szer játszotta el ezeket. De majd megváltozik és ne reagáljam túl.



ápr. 23. 14:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ritkitani kell a beszelgeteseket.

Igazabol nekem pl sok lenne hogy heti 2 alkalommal, meg mondjuk melo utan este egy kotelezo 1 oras program.. ez igy nagyon kotott. Szerintem.

ápr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11, ez mondjuk igaz. Egy időben heti két fix magánórám volt suli után és hosszútávon sok volt nekem is, egy idő után én is elkezdtem kihagyni az órákat.
ápr. 26. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nem azzal van a gond, hogy sok vagy nem. Hanem azzal, hogy indoklás nélkül nem jelenik meg. És barátságnak nevezi.


Gondolom neked se esne jól, ha ott ülnél a pizzériában a megbeszélt időpontban és nem jönne. És elérhetetlen amikor hívod, hogy hol van. És órákkal később írja, hogy bocs, elfelejtette...


És ezt rendszeresen.

Arra nem képes, hogy lemondja?


Meg olyan is van, hogy már ott vagyok a kávézóban és 10 perccel a tervezett kezdés után ír egy SMS-t, hogy bocs, amúgy ma nem tervezett jönni...

ápr. 26. 08:26
 14/15 anonim ***** válasza:

13, ezt értjük, kérdező, de itt merül fel a probléma, hogy maga a kérdés értelmét veszti. Megírtuk, hogy ne vess véget teátrálisan, csak ne foglalkozz vele, illetve leírtuk, hogy esetleg mi állhat a háttérben, ami miatt úgy gondoljuk, hogy érdemes nem foglalkozni a barátsággal.


Amit írsz a 13-as hozzászólásodban, abból nem érződik, hogy kérdésed van, hiszen te is tudod, hogy nem helyes nem lemondani egy programot, amin nem tudsz részt venni, mi is tudjuk, ezért emnél többet nem tudunk segíteni.

ápr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Végül tegnap óta beszélünk újra. Adtam neki még egy esélyt és elfogadta.
máj. 3. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!