Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti megvártátok volna?

Ti megvártátok volna?

Figyelt kérdés
Szóval megbeszéltük pár haverral, hogy elmegyünk moziba. Úgy volt, hogy 15:30-kor legkésőbb találkozunk a Móriczon, a film meg 16:00-kor kezdődött az Allee-ban. 6-an mentünk (volna), ebből 5-en egy helyről, a 6-odik pedig messzebbről busszal. És ez a haverom aki busszal jött, rámcsörgött, de nem volt pénz a telóján ezért csak csörgetni tudott, mi meg még annyit se, mert egyikőnknek sem volt feltöltve a kártyája. Vártunk ott, de mivel nem ért oda 15:30-ig ezért elindultunk a moziba. 15:45 kor megvettük a jegyeket, és még vártunk kint, de nem jött haverom, csak néha megcsörgetett. Aztán mi bementünk, megnéztük a filmet, aztán hazamentem, és akkor láttam, hogy írt haverom, hogy azért nem volt ott, mert késett a busza, de 15:45-re odaért, csak akkor már mi nem voltunk ott, és hogy nagynehezen eljutott a moziig (ő előtte még nem volt ott, épp ezért beszéltük meg, hogy majd találkozunk és együtt megyünk oda), és 16:10 kor már ott volt a mozi előtt, de már nem akart bejönni, mert egyrészt már ment a film, másrészt egyedül nem akart. A film következő vetítése később lett volna, ami nekünk már nem volt jó, szóval mi bementünk nélküle. Ti mit csináltatok volna ilyen helyzetben?

2012. aug. 1. 23:15
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
39%
Ugyanezt.
2012. aug. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
95%
felhívtam volna szerencsétlent egy fülkéből vagy bármi. egy baráttal nem cinálok ilyet...
2012. aug. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
93%

Nem csesztem volna ki egy barátommal sem így. A Móricz téren van telefonfülke. ott felhívtam volna.

Vagy vártam volna 15- 20 percet. Ennyit illik is várni.

2012. aug. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
80%
Micsoda pancser brigád, küldhetettek volna neki sms-t.
2012. aug. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
93%
megvártam volna. Ha lekéstük volna a mozit akkor más programot csináltunk volna,de nem ba***tam volna vele így ki.
2012. aug. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
82%
Én megvártam volna.Ez elég nagy szemétség volt részetekről.Legalább egyikőtökben lehetett volna ennyi.
2012. aug. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
93%

Megvártam volna, mivel a mozi sosem olyan fontos, mint, hogy betartsam, amit megbeszéltünk - kivétel persze, ha mondjuk nem menti ki magát, és elérni sem lehet, akkor nyilván nem fog egy egész csapat szerencsétlenül az utcán állni, amíg méltóztat XY megérkezni. De itt nem erről volt szó.


Miért nincs egyikőtök telefonján sem legalább annyi pénz, hogy ilyen helyzetben pár másodpercig elhadarhassátok, hogy mi a helyzet? Elég butaság, ennyiből minek kell ott lennie a telefonnak, ez olyan, mint régen, mikor még nem volt rádiótelefon. (Én még emlékszem ezekre az időkre. Akkor tényleg az volt: 15:00-kor a Móriczon. Szabály: 10 percet várunk, aki ott van, ott van, aki nem, az meg nem.)


Nyilvános telefonfülkét azért én is megpróbáltam volna. Az nem jutott eszetekbe?

2012. aug. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Nem mondta h haragszik csak érzem, mert látszik az irásmódján. A telefonfülke nem jutott eszünkbe, siettünk a moziba hogy legyen még helyünk egymás mellett. Vártunk ott 15 percet de nem jött félre, szóval mi elindultunk.
2012. aug. 1. 23:30
 9/30 anonim ***** válasza:
88%
Természetesen megvártam volna! Sejthető szerintem ilyenkor, hogy csak késik. 16:10-kor még ő is bemehetett volna a moziba, ez meg már az ő butasága. Ha ti be is ültetek a vetítésre, legalább szólhattatok volna a jegykiadónak, vagy biztonsági őrnek, a popkornosnak, hogy ha meglátja a haverotokat, küldje már be!
2012. aug. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy meg legközelebb, ha nincs pénzetek, akkor csörgessétek meg valamelyikőtök szülőjét, tesóját, vagy csaját/hapsiját, akinek van pénz a kártyáján, hogy hívjon vissza benneteket és vele üzenjetek már csórikámnak, hogy mi újság!
2012. aug. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!