Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti megvártátok volna?

Ti megvártátok volna?

Figyelt kérdés
Szóval megbeszéltük pár haverral, hogy elmegyünk moziba. Úgy volt, hogy 15:30-kor legkésőbb találkozunk a Móriczon, a film meg 16:00-kor kezdődött az Allee-ban. 6-an mentünk (volna), ebből 5-en egy helyről, a 6-odik pedig messzebbről busszal. És ez a haverom aki busszal jött, rámcsörgött, de nem volt pénz a telóján ezért csak csörgetni tudott, mi meg még annyit se, mert egyikőnknek sem volt feltöltve a kártyája. Vártunk ott, de mivel nem ért oda 15:30-ig ezért elindultunk a moziba. 15:45 kor megvettük a jegyeket, és még vártunk kint, de nem jött haverom, csak néha megcsörgetett. Aztán mi bementünk, megnéztük a filmet, aztán hazamentem, és akkor láttam, hogy írt haverom, hogy azért nem volt ott, mert késett a busza, de 15:45-re odaért, csak akkor már mi nem voltunk ott, és hogy nagynehezen eljutott a moziig (ő előtte még nem volt ott, épp ezért beszéltük meg, hogy majd találkozunk és együtt megyünk oda), és 16:10 kor már ott volt a mozi előtt, de már nem akart bejönni, mert egyrészt már ment a film, másrészt egyedül nem akart. A film következő vetítése később lett volna, ami nekünk már nem volt jó, szóval mi bementünk nélküle. Ti mit csináltatok volna ilyen helyzetben?

2012. aug. 1. 23:15
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
93%

Én is megsértődtem volna, mert ezzel kiderült,hogy a "barátok" le szarj**k a fejemet.

Ti meg nem vártatok 15 percet,mert a srác megírta ott volt háromnegyedkor.

Sose értettem hogy ti fiatalok minek nyavalyogtok hogy a legjobb ,legdrágább mobil kell nektek ,amikor egyikőtök sem tud egy sms-t sem küldeni? Minek van mobil?? Diótörésnek??

Én amikor tini voltam mobil nem is létezett,de aranyszabály volt hogy max 20 percet várunk a másikra.

Jaj,nagyon sajnálom a haverotokat..Nagyon ritka amikor valakivel így kitolnak.

2012. aug. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Feltöltökártyásak vagyunk és hónap elején szoktuk feltölteni, illetve egyik haveromnak le van tiltva a kártyája. Egyébként mi vártunk kint a film kezdetéig, már mentek a reklámok amikor beértünk, csakhát haverom elöször rossz irányba indult, pedig odaérhetett volna.
2012. aug. 1. 23:36
 13/30 anonim ***** válasza:
94%

Életképtelen bagázs. A kb. ezer lehetséges megoldásból egyiknek sem jutott eszébe egy sem. Mai gyerekek...


És ugyanígy nem értem, hogy 10 perccel kezdés után miért nem megy be valaki (mikor köztudott, hogy 20-25 perc reklám van minden film előtt!). Meg mi az, hogy "egyedül nem"??? Heh??? Ott benn ültek a barátai.


Ilyenkor elveszítem a hitem a jövőben, de komolyan.

2012. aug. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Én is kérdeztem töle, de azt írta, hogy nem volt biztos benne hogy mi bent vagyunk és az gáz lett volna, hogy ö egyedül beül, mi meg öt próbáljuk elérni
2012. aug. 1. 23:41
 15/30 anonim ***** válasza:
47%

Lehet, nem leszek népszerű, de ha ő késett, és ő sem tudott hívni benneteket, meg ti sem őt, akkor neki kellett volna leszállás után keresni egy fülkét. Mégsem várhatja el, hogy 5-en szívjanak 1 miatt. Ráadásul azt sem tudhattátok, hogy egyáltalán jönni fog-e.

Ahhoz meg hozzászólni sem tudok, hogy valaki egyedül nem megy be egy moziba, mikor ott vannak a barátai.


Röviden: ugyanezt.

2012. aug. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 Judy1991 válasza:
100%
jó tanács legközelebb annyi pénz legyen 1 ember telefonján hogy legalább 1 nyamvadt sms-t tudjatok írni:/ és ez nem volt szép tőletek. Szerintem megkellett volna várnotok és inkább valami más programot tervezni aznapra. Meg mért nem beszéltétek meg akkor a talit legalább 1 órával a mozi előtt hogy tuti befusson szegénynek a busza?:/ Ilyenek várhatóak a közlekedésben és mindenre fel kell készülni.
2012. aug. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
100%
Én biztos megvártam volna. Ha lekéssük a filmet akkor megnézünk mást vagy nem is moziba megyünk. Meg lehetett volna oldani. Egy baráttal semmiképpen sem csináltam volna ilyet.
2012. aug. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

megvártam volna.

Szegénykém.:S

2012. aug. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
100%
Mekkora balf@szok vagytok! Otthagytátok szegényt a pácban. Jellemző a mai fiatalságra, hogy 6000-re van mozira, de a telón nem tud hagyni még 30 forintot sem ilyen esetekre. Nyomorékok vagytok mind!
2012. aug. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
100%
Hát ez szemét húzás volt részetekről, mert egy ismerőssel sem teszem ezt meg, nem egy jó barátommal, aki azt sem tudja, hogy hol a mozi! Persze, hogy szerencsétlen nem ment be a moziba, mert nem tudhatta, hogy ti ott vagytok-e, vagy rá vártok-e valahol... Hány évesek vagytok?
2012. aug. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!