Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti megvártátok volna?

Ti megvártátok volna?

Figyelt kérdés
Szóval megbeszéltük pár haverral, hogy elmegyünk moziba. Úgy volt, hogy 15:30-kor legkésőbb találkozunk a Móriczon, a film meg 16:00-kor kezdődött az Allee-ban. 6-an mentünk (volna), ebből 5-en egy helyről, a 6-odik pedig messzebbről busszal. És ez a haverom aki busszal jött, rámcsörgött, de nem volt pénz a telóján ezért csak csörgetni tudott, mi meg még annyit se, mert egyikőnknek sem volt feltöltve a kártyája. Vártunk ott, de mivel nem ért oda 15:30-ig ezért elindultunk a moziba. 15:45 kor megvettük a jegyeket, és még vártunk kint, de nem jött haverom, csak néha megcsörgetett. Aztán mi bementünk, megnéztük a filmet, aztán hazamentem, és akkor láttam, hogy írt haverom, hogy azért nem volt ott, mert késett a busza, de 15:45-re odaért, csak akkor már mi nem voltunk ott, és hogy nagynehezen eljutott a moziig (ő előtte még nem volt ott, épp ezért beszéltük meg, hogy majd találkozunk és együtt megyünk oda), és 16:10 kor már ott volt a mozi előtt, de már nem akart bejönni, mert egyrészt már ment a film, másrészt egyedül nem akart. A film következő vetítése később lett volna, ami nekünk már nem volt jó, szóval mi bementünk nélküle. Ti mit csináltatok volna ilyen helyzetben?

2012. aug. 1. 23:15
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
100%

És miért nem azt csináltátok, hogy legalább 1 ember ott marad, a többiek meg megveszik neki a jegyét? Bár az Alleeban még nem voltam moziban, azt nem hiszem, hogy úgy ne adták volna ki a jegyeket, hogy valaki fizikailag nincs ott. A lényeg úgyis az, hogy meglegyen a szék lefoglalva.


Sőt, a jegyek megvétele után vissza is sétálhattatok volna a Móriczig, hiszen nagyon közel van, és a filmek vetítése előtt 10-15 percig csak más filmek trailerjei mennek.

2012. aug. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
23%

#15: Ezzel én sem lettem népszerű! :D (#1)

Magamból indultam ki. Sokszor kések és nem várom el, hogy rám várjanak, mert nem tudtam időben odaérni. Elsüllyednék szégyenemben, ha miattam marad le másik 5 ember a filmről!!

2012. aug. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
megvártam volna... , ráadásul nem a saját hibájából késett hanem a busz csúszott meg vhol... "ilyen barátom nekem is van" aki fel se veszi a telot, meg vissza se hív majd sms-re se válaszol...
2012. aug. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
76%

Elb.sszátok a pénzt mozira, de telefonálni nem tudtok, haverral kitoltok, ez milyen ÉRTÉKREND már?!

Jaa, és balf.szok vagytok, életre képtelenek mindannyian, hogy ilyen helyzetben nem találjátok föl magatokat.

Az én időmben nem volt még mobil (csak egyetemen), de soha sem volt gond tájékoztatni a másikat, ha változás volt.

Komolyan, majd ti fogjátok építeni az országot, eltartani az öregeket, nevelni a gyerekeket?

Jesszusom!

2012. aug. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
89%
Hova jut igy az ország??:DDDD
2012. aug. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Megvártuk volna, legfőképpen azért, mert nem odavalósi a városba. Ezek szerint kifizette a drága buszjegyet, gyakorlatilag a következő buszindulásig hazafelé. Én sem örülnék neki, ha egy idegen városban cserben hagynának a barátaim egy film miatt, amit ugyanúgy adni fognak még a következő napokban is. Sőt, ha ismerem is a várost, akkor sem örültem volna... Nálunk is előfordult már kétszer, hogy egyikünknek sem volt kivételesen pénz a kártyáján és az a haverunk elég sokat késett, aki egyébként nem szokott. Egyik esetben kerestünk egy bankautomatát és feltöltöttük egyikünk telefonját, a másik esetben pedig egyikünk tesójával hívattuk fel magunkat, aki így elérte nekünk az ismerőst.
2012. aug. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
75%
Hűűű, hogy én milyen tapló vagyok, hogy nem csak magamra gondolok! Azta! #22
2012. aug. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
75%

És ha azért csörgetett volna, hogy nem tud menni? Akkor a többiek ott várnak ki tudja meddig? Ez hülyeség.

Először is pontosan meg kell beszélni a találkozás feltételeit. X helyen Y időben találkozunk, Z ideig várunk, és aki ott van, azokkal elkezdjük a programot, aki késik, az meg ha akar utánunk jön.

2012. aug. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Mi sem odavalósiak vagyunk, csak mi gyakrabban járunk arra mint ő. És igazából én gondoltam, hogy nem azért hív, mert nem tud eljönni, hanem valami másért, mert ő előbb indult mint mi, és még mondta facebookon, hogy ő most indul. Egyébként végülis feltalálta magát, mert bement egy mobilboltba az Allee-ba, és rámírt facebookon az egyik kiállított telefonról, csak ln azt már nem néztem meg, mert már bent ültünk a filmen. De mindegy, már megbántam, hogy nem vártuk meg, majd valahogy bepótoljuk.
2012. aug. 2. 14:31
 30/30 anonim ***** válasza:
0%
Helyes, hogy fegyelemre tanítottátok az elkésettet.
2022. júl. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!