Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Eldob 12 év barátságot, egy...

Eldob 12 év barátságot, egy rongy emberért? És még én tartsam tiszteletben, holott ő soha nem szeretett?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Az a helyzet,hogy van egy barátnőm 12 éve.Megismerkedett 2 éve egy senkiházival,de szó szerint az.Az eleje elment tök jó volt minden szuper.Aztán pár hónap után,megalázta rendesen terrorba tartotta lelkileg.Meg csalta! Ezek után a bnőm még lefeküdt vele és azt mondta így még jobban izgatta.Mindenért a barátnőm volt a hibás,bármit csinált vagy bármit mondott.Aztán hónapokig nem érdekelte a barátnőm,a barátnőm sírt,könyörgött neki,lement a lakására mikor is ilyeneket mondott neki a pasi,hogy"mire haza érek és ott leszel,úgy megverlek elvisz a mentő" "nem kellesz,értsd meg" aztán jött,hogy beszéljenek stb....nem kereste a pasas 1 hónapig Októberben.Aztán megint ez a herce-hurca,1 héten egyszer lement hozzá a barátnőm taxival mert a pasi a drága Audijával lusta volt érte jönni,hajnalban meg haza mert munka.De eközben ugyan ezt csinálta vele,mikor a pasi akarta találkoztak,ha nem nem.Tudni kell,hogy a pasi erős drog függő,nem bír leállni.Mellett iszik is, a barátnőm ha egyáltalán annak lehet nevezni még a drogot is leviszi neki.Velem olyan,hogy mikor van kedve lejön hozzám a földszintre(mert ő az emeleten,én pedig vele szemben a földszinten lakom) ha nem,nem.Én bármit kérek tőle,semmit sem teljest de ha a pasi azonnal ugrik és szalad.2 év alatt nem,hogy egy étterembe de még egy moziban sem voltak.Semmi csak a lakásba.Én ennek már nem akarok részese lenni mert szeretem a barátnőmet és nem bírom már elviselni ami művel vele a pasi és ő meg hagyja.Azt írta nekem,hogy ő a szolgája a pasinak ő így boldog attól még lehetek a bnője de tartsam tiszteletbe.De ezt hogy lehet,mikor ő is tudja,hogy igazam és igazunk van az anyjával és az apjával is de még sem érdekli.Most a pasi nem engedi haza mert be volt nagyon drogozva a pasi, nem engedte haza a bnőmet,ezért a csaj be xanaxozott és megint persze ki volt a hibás? A csaj.Most levitte az anyjához,és míg szabadin van keddig nem engedi haza és a teelfonját is elvette..Igazság szerint fáj nekem nagyon,hogy egy ilyenért eldob engem:( ilyenért eldobja a barátságunkat.Velem negyed ennyire nem viselkedett.Ki magyaráztam már neki a lelkemet de semmi.A másik meg még az,hogy biztos vagyok benne,hogy ha én nem fogok keresni akkor ő sem.Nagyon sokszor eszembe jutott.,hogy ő fele annyira sem volt oda értem,mint én érte.Ő él hal a pasasért,ad neki a pasi 20 ezret abból 15 ezret a pasira költ,de a pasi egy csoki nem sok annyit nem vesz neki soha kb ezt csinálja.Hogy lehet így boldognak lenni,mikor rendesen terrorba tartsa! Elnézést a helyesírási hibákért,de nagyon dühös és inkább csalódott vagyok.Egy barátnőm sincs csak ő:(

Nem nagyon fogok tudni írni mert a szomszéd bácsitól írok,ő meg nem szívesen enged ide.



2012. aug. 10. 10:48
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Előbb-Útóbb én is ez fogom tenni,mert nem hiszed el olyan szinten fel bír idegesíteni,hogy inkább a falba verném a fejemt mint,hogy megüssem.De biztos vagyok benne,hogy ha mégegyszer ilyen lesz nem fogom magam vissza fogni,és ha borul az agyam akkor nem állhat meg előttem éd ha olyan szinten szét bombázom képes lenne feljelentni na ettől tartok.Inkább nem is beszélek vele.Pont kedden jön haza,én akkor indulok nyaralni így majdnem 2 hetet nem fogunk beszélni.Ez pont kapóra fog jönni.
2012. aug. 10. 14:00
 22/23 anonim válasza:
Elhiszem hogy félted a barátnődet, de nem tudsz mit tenni Vigyázz magadra nehogy bántson téged is a barátja.
2012. aug. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szia! :) Mi lett a sztori vége, most milyen kapcsolatban állsz a "barátnőddel"?
2015. jan. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!