Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok a személyiségemr...

Mit gondoltok a személyiségemről? Szimpatikus vagyok vagy inkább ellenszenves?

Figyelt kérdés

Mondhatni átlagos lány vagyok, kezdjük a kőlsőmmel:

- 163 cm

- 52 kg

- 18 év

- lány

- barna haj

- zöldesszürke szem


Vidéki megyei jogú város nyolcosztályos gimijébe járok, most leszek végzős. Orvosira szeretnék majd jövőre felvételizni. Kitűnő tanuló vagyok, de alig tanulok, csak versenyekre, ahol igyekszem magamból a legjobbat kihozni.


Szeretek sportolni, főleg a 4 évvel fiatalabb hugommal járok el bicajozni :) A barátnőimmel nem olyan gyakran, de azért kéthetente találkozgattunk a nyáron, elmentünk mozizni vagy csak fagyizni egyet. Voltam a strandon, ez volt idén a nyaralás, ugyanis nyelvtanárra sok pénzt szánt a család. Szabadidőmben szeretek még filmet nézni, zenét hallgatni és zongorázni (hű, de nagyon, főleg, ha néhanapján beengednek ingyen a zenesuliba és játszhatok azon az igazi gyönyörű fekete hangversenyzongorán!) Ja, és nagyi a szomszédban lakik, ahol van 2 aranyos kutyus és 5 kiscica, nagyon szeretek velük is játszani. Sokat segítek otthon anyának a takarításban, mert jólesik, hogy leveszek valamennyi tehet a válláról.


Kérdezzetek még nyugodtan! Csak szeretném magamat kívülről is látni, független bizottság által megítélve :D



2012. aug. 26. 19:48
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

# 18

Most töltöm a tesztet és köszi a linket, rendes vagy ;)

2012. aug. 27. 16:14
 22/23 A kérdező kommentje:
2012. aug. 27. 16:31
 23/23 anonim ***** válasza:

Nálam:


Jung féle típusvizsgálat

I:56%

S:62%

T:52%


94 kérdéses teszt

I:59%

S:52%

T:74%

J:76%

2012. aug. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!