Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Én kiköltöztem külföldre, tanulni. A barátaim otthon vannak, akik nagyon hiányoznak...de a legjobb fiú barátom, (akivel mindig nagyon jó kapcsolatunk volt) már nem nagyon foglalkozik velem,el sem köszönt tőlem, havonta egyszer ír nekem, és akkor is csak pár szót...pedig nekem hiányzik nagyon...mit csináljak? Hasonló tapasztalatok?

2013. jan. 29. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez várható volt. Mivel már nem vagy a mindennapi életük részese így szép lassan lemorzsolódsz tőlük. Mindenki átesik ezen aki külföldön él. Jó magam is. De nézd a jó oldalát. Csak azok maradnak akiknek tényleg fontos vagy..
2013. jan. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Távolság minden kapcsolatot tönkretesz.
2013. jan. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem egy barinőm költözött novemberben külföldre, eleinte hetente többször, aztán kéthetente válaszolt, most meg január első hete óta nem ír. Mindig vártam hogy majd ő ír, aztán írtam és vártam a választ. Fájdalmas, de vége lesz, vagy már vége van ennek a barátságnak, úgy érzem. Szerinte nem kell mindennap beszélnünk, hogy barátok maradjunk, szerintem viszont kimaradunk egymás életéből, túl sok mindent nem tudunk már egymásról, és így vége a barátságnak.
2013. jan. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!