Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ő egy igazi barát?

Ő egy igazi barát?

Figyelt kérdés

Amikor az osztályunkba jött ugye ő volt az új gyerek akit mindenki lenéz,szekál és megszégyenít.Mindenki ezt tette vele rajtam kívül.Én voltam az egyetlen aki beszélgetett vele és aki a barátja lett.Most másfél év elteltével egyre inkább lenéz engem a nálam menőbbek miatt és ugyan úgy bánik velem mint ők.Elveszik tőlem a cuccaim, eldobálják megdobálnak vele és én egyedül mit kezdjek 6 ember ellen?


Miért barátkozott velem ha most ezt teszi?



2013. febr. 13. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A barátság nem hálán alapszik.
2013. febr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Félreértesz.Nem várom el, hogy hálás legyen csak fáj, hogy pont ő akit a barátomnak képzeltem képes ilyesmire.
2013. febr. 13. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez azert van, mert te nem vagy nepszeru. mikor o uj volt csak te nem itelted el... aztan ahogy teltek az idok meno lett es mivel teged a menok nem birnak, ot meg meg nem ismertek, ezert azzal akar nekik tetszeni, hogy teged szivat folyton. szerintem mondd meg neki, hogy te kialltal melette, mikor utalta mindenki. ja es ha lehetseges valts sulit.
2013. febr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Atarohadt! Mik mennek ma az iskolában?? Általános vagy középiskolába jársz?
2013. febr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!