Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha úgy érzem nem...

Mit tegyek, ha úgy érzem nem bízhatok meg a saját barátnémba?

Figyelt kérdés

Van egy barátném már 3 éve. Én egy egyszerűbb nő vagyok, és komolyabb, csendesebb. Észrevettem, főleg mostanában, hogy másokkal nevet, jobban beszélget, mint velem. Ha rákérdezek, miért van mindig valami idétlen indokkal áll elő! Persze ő mindig a menőbb társasággal akart lenni, csak azoknak valami miatt nem volt jó. Valószínűleg ezért van velem? Mostanában úgy érzem hátulról kibeszél. Ráadásul kevesebbet van velem, és nem is nagyon szól.

Arra is felfigyeltem, hogy a csoport is kirekeszt engem. Lehet ő van az egész mögött, de az is lehet, valaki más.

Arra gondoltam hagynom kellene a barátságunkat. Jól tenném? Ha igen, hogy mondjam meg neki szépen?

Kérem segítsen, aki tud ebben!



2013. márc. 22. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele a dolgot és mondd meg neki hogy ne keressen kifogásokat vallja be az igazat!!

Ha mentegetőzik és továbbra is lesz*r hagyd őt a fenébe keress jobbat

2013. márc. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínű, te voltál a ló a szamár helyett. Sokan csinálják ezt egymással. Nehéz normális barátokat találni.
2013. márc. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már az években is észrevettem ezt, hogy nem érdeklem. Ha én nem lennék biztosra vehetem, hogy ők lennének a barátai. Ha mással van nevetgél!

Ha velem van hallgat, ideges. Minden problémáját bajnak titulálja, de egyikről sem beszél. Kértem tőle már számtalanszor, hogy meséljen nekem a napjáról, mondja el a baját, de nem tette. Én mindig megbíztam benne, de bánt, hogy ellenkezőleg kell vélekednem róla.

Másoknak sokkal többet mond, mint az állítólagos (Én) legjobb barátnéjának!

Nem tudom mit higyjek róla!

2013. márc. 22. 15:48
 4/5 anonim válasza:

3 év nem nagy idő,

Nincs nagyon közös múltatok , igazából most mutatkozik ki , hogy nem vagytok, nem is lehettek barátnők , mert 2 külön egyén vagytok

2013. márc. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez igaz! Akkor talán abba is hagyom vele az egészet. Lehet, hogy jobb lesz így! Teljesen más kategória!
2013. márc. 22. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!