Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most akkor én vagyok a bunkó?

Most akkor én vagyok a bunkó?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nos , van egy régi ismerősöm, tudnillik, nagy kocka, elég sokat gépezik... Játszik. Nos ezzel a játékkal én is játszom.. ( MMORPG) és szinte egész nap fent van skype-n, ha én írok neki, hogy mi van stb... akkor, annyi a válasz, hogy nem vagyok itt, nincs időm rád, mert céh konferenciája van a játékon belül... És akkor jó sokan, skype-n beszélgetnek,a játékról, de úgy tűnik egész nap... Beszél, ha kell valami, vagy találkozni szeretne, akar valamit, a gépről tudni, nekem csak az jön le hogy én egyből ugorjak, a szájából köszönömöt még nem hallottam, pedig a számítógépét. úgy ahogy van én raktam össze neki, és elég sokat segítettem neki másban is... Mindig olyan szűkszavúan, flegmán ír, és azt mondja hogy ő szinte egész nap beszélget valakivel ( skype-n) és rám még annyi ideje sincs hogy amit én írok neki,arra válaszoljon, mert ugye hívni nem tudom, soha, még arra sem méltat hogy visszaír... Aztán ha meg beszélünk, vagy személyesen vagy élőbe, akkor nagyon rendes, normális... Azt mondta ha lesz ideje majd szól, és tudunk beszélni, meghogy a skype-n mindig elérem... 2 napja várok, rá én is egész nap fent voltam skype-n, egyszer nem írt rám, én írtam neki reggel 10kor, estére jött a válasz... 1-2 óra után szokott válaszolni bármire, is , neki nincs rám ideje.... Sőt, nagyon sokszor nem is válaszol... De mint mondom amikor beszélünk akkor meg megint visszajön belém, hogy milyen rendes, jót lehet vele beszélgetni... Össze vagyok zavarodva, hogy akkor szerinte is én vagyok a logikátlan ? meg túl sokat kérdezek ? Mellesleg, én szerintem nem vagyok hülye, egyeltalán, van eszem, sokat tanulok, mindenből 5ös vagyok, országos versenyeredményeim vannak...


egy pl: szitu: egy accountja le van bannolva játékról: mondta, hogy mások ac-ját tudja... stb.. Én kérdezem hogy a te accodat tudja valaki ? És akkor, ő azt hiszi hogy én milyen hülye vagyok, merthogy hogy tudná valaki az adatokat ha le van tiltva ? Nem volt erőm kötözködni vele, hogy attól hogy le van bannolva, attól tudhatja az adataidat, és ha visszaengednek a szerverre, bármikor beléphet rá... Ez csak egy példa, volt... Meg ha kérdezek tőle valamit a játékról, mert ő mindent tud, ezt is hiszi magáról, akkor csak annyi hogy kérdezz mást... Neki nincs ideje, még írni sem, nem hogy beszélni... Meghogy, a 2ik napja mikor már vártam hogy hátha rámír, és tudunk beszélni, engem válszt egy kis időre, a rohadt játék helyett, de persze nem írt, akkor írtam, neki, hogy Helló, mi a helyzet ? Tudunk már beszélni ? és csak ennyi a válasz : Mondtam majd írok, melyik szó nem érthető ?



Már nem azért, most tényleg én vagyok a paraszt bunkó ?


Bocsi hogy nagyon hosszú, lett, remélem tudtok segíteni... Köszi előre is....



2013. ápr. 15. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Felteszek egy nagyon egyszerű kérdést:

miért tartod vele a kapcsolatot? nincs büszkeséged?

2013. ápr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért futsz utána? A csávó tök bunkó, ennyire ne add már le. Foglalkozz olyanokkal (meg játssz olyanokkal) akik emberként tartanak téged számon.
2013. ápr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem te vagy a bunkó.Ő olyan kis magányos kocka.Szerintem csak kihasznált téged.Mondd meg neki nyugodtan hogy többet kommunikáljatok vagy annyi.

Mellesleg Metin2-n játszik?

2013. ápr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor, ha legközelebb keres, mit mondjak, amivel visszavágnék ? Az jó hogy : Persze most én ugorjak, igaz ?
2013. ápr. 15. 17:55
 5/7 A kérdező kommentje:
Ahha, mindketten metin2-vel játszunk....
2013. ápr. 15. 17:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Valahogy sejtettem.

Ha megint megkeres pl.:Légyszi átjönnél nekem megcsinálni ezt?

Vagy akármit kérdez mondd meg neki te is hogy most nincs rá időd

2013. ápr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok !
2013. ápr. 21. 06:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!