Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha az egyik...

Mit tegyek, ha az egyik barátom drogozott, és elmondta nekem, és én nagyon megharagudtam rá ez miatt, de még mindig nagyon szerettem, erre ő megszüntette a kapcsolatot, mert milyen egy bunkó vagyok, h én őt nem értem meg?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 12:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%
Nagyizs, azt aki beleszivott par slukkot egy jointba eleg meresz "drogos"-nak titulalni. En sem vagyok alkoholista, pedig ittam mar alkoholt.
2013. máj. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
59%
Szeretem ezt a "drogozott" kifejezést. Mindig egyértelművé teszi, hogy a témában abszolút nem kompetens személy nyilvánít véleményt.
2013. máj. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
55%

annyira szánalmas az hogy aki már füvezik azt egyenlőnek tarják azokkal akik herkáznak meg a többi fost nyomják...

azért nem mind1

2013. máj. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem egyből jelentsd is fel.

Meg jelents fel mindenkit aki füvezett már.

Legalább az emberek 90%-a börtönben lesz, és tele lesz az ország munkalehetőséggel xD

2013. máj. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 nagylzs ***** válasza:
0%

> Nagyizs, azt aki beleszivott par slukkot egy jointba eleg meresz "drogos"-nak titulalni.


Oké ez igaz. De a kérdés kiírásban az van hogy "drogozott". Nem tudjuk hogy csak kipróbálta, vagy aktívan drogozott?

2013. máj. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
85%

Elkényeztetett vagy. Hagyd békén a barátodat, ilyenért ne büntesd. Szívott, na és? Be is lőtte magát? bevett 20 tablettát? Gondolom nem. És legyél tisztában a fogalmakkal, mielőtt hápogsz. A "drog" az egy fogalomhalmaz. Drog nem csak a heroin, és nem csak a mariuhana, de az aszpirin is, a citromfűtea is, a sima tea, a kávé, az alkohol, a cigaretta, a fogamzásgátló, és minden növény gyógyhatású része.

Amire te gondoltál az a kábítószer. Hogy kábítószer e a marihuana? Igen. De feleannyira sem káros és bűnös, mint a nikotin (cigi), az alkohol, vagy a heroin. Az alkohol közel olyan erős függőséget vált ki a szervezetben, mint a Herka, és egyéb ópiátok (beleértve az orvosi opioid tipusú gyógyszereket is). A nikotin függőséget pedig sokan a kokain függőséghez hasonlítják. Tudod milyen ópiátoktól függni? Ne tudd meg. De szerintem a barátnőd sem fogja megtudni. Ez csak egy kis fű... Mérlegelj.

2013. máj. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
a csaj egy kis csitri,aki azzal próbál menő lenni hogy 'drogozott'...mellesleg a fű az semmi,még drognak se nevezhető..és ahogy már írták tényleg más lett volna ha belövi magát,de így?....ha már ezzel akar kitűnni legalább csinálja jól -.-
2013. máj. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!