Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kell barátkozni? Mi...

Hogyan kell barátkozni? Mi lehet az oka, hogy nem szeretnek az emberek?

Figyelt kérdés
Egy barátom sincs,se senkim és nagyon szomorú vagyok ez miatt. Ha mégis valakivel elkezdek beszélgetni kialalkil egy nincs ló jó a szamár is helyzet :( Van ötletetek mi lehet velem a probléma?Nekem semmi ötletem. ENnyire unalmas lennék? Létezhet annyira unalmas ember,akit senki se szeret? Ráadásul lenéznek az emberek nagyon. 17/L
2013. máj. 23. 17:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
72%

Lehet, hogy csak simán rossz emberekkel vagy körülvéve... Velem is ez volt pár évig, most sincs túl sok barátom, de akik a barátaim, azok aztán tényleg azok. :)

Az meg, hogy túl unalmas lennél, szerintem hülyeség. Biztos van, aki engem annak néz/nézett, régebben pl. szinte egyáltalán nem jártam el otthonról (14-15 évesen szerintem nem is kéne seggrészegen a diszkókban vonaglani), attól függetlenül még sok ember volt, aki nem talált unalmasnak, csak bulizás helyett pl. megnéztünk egy filmet vagy vmi. Nyilván ha nincs semmi közös bennetek, unalmasnak fogjátok találni egymást. A saját tapasztalataimból kiindulva nincs olyan, hogy valakit senki se szeret, ha beszólnak, szólj vissza! Bár az se mindegy, hogy hogyan, nálam sokszor elsőre észre se veszik, hogy "visszaszóltam", csak amikor már kb. mindenki rajtuk röhög... És soha ne hagyd, hogy lenézzenek! Te is ugyanolyan ember vagy, mint ők, lehet, hogy még jobb is! Ha gondolod, írj privátban, aztán megpróbálok még egy kis lelket önteni beléd :) 18/L.

2013. máj. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 gilera28 válasza:
52%
Szia! Tudom nem mai kèrdès ez már, de válaszolok.. Sok barátot, a közös hobbi hoz össze.. Sajnos egyre több az èrdekbarát is! Egy olyan társaságban, ahol jól èrzik magukat az emberek, ès köztük ül egy csendes ember aki meg se szólal, lehúzza a többieket. Saját tapasztalatból tudom hogy milyen az amikor kinèznek.. Sokszor mondják hogy áááhhhh, nem veled van a baj..... DE!! Veled van a baj! Csak nincs senki akivel ezt öszintèn megbeszèlhetnèd! Tudom hogy ez rossz èrzès, ès az a legrosszabb mikor senki nem segit ebben.. Jártam ebben a cipőben.. Idöbe telett mire saját magam rájöttem sokmindenre..
2016. dec. 29. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Vikuci79 válasza:

Gilera 28 , nagyon sokat elmondtál!


Miért húzná le a többieket, az aki szótlan?

Szerintem jobb mintha pl. osztálytalin valaki egyfolytában a betegségről, meg a majdani öregkorról beszélt. És hogy milyen rossz lesz az meg h atya isten, mi is lesz akkor!! Aztán rászóltunk, hogy ne beszéljen erről, de nem vette a lapot.

Igazi hangulatrontás volt. Kellett idő, mire visszavittük a bandát a mulatós szintre. A halk ember fejében lehet ilyesmi jár, de már megtanulta h ne pakolja ki, mert azzal nem tesz jót másoknak. Inkább nem beszél, igenis igyekszik egy rezgésszinten lenni , csak a kontrollálhatatlan félelmei nem mindig engedik.

Pl a cukorbeteg sem tudja szabályozni , h mekkora legyen az inzulinszintje. A depressziv hajlamú embernek is alacsonyabb egy bizonyos hormonszintje.

2019. máj. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!