Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szinte minden évben az LB-el...

Szörcsike kérdése:

Szinte minden évben az LB-el töltjük együtt a nyári szünetet de ő most csak agusztusban jön ki! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 14:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Tényleh jó lenne ha adnátok tippeket mert mindjárt itt a nyári szünet!OMG!Pedig úgy vártam!
2013. máj. 26. 14:49
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Emberek!!!!

Ez egy igazi FIRST WORLD PROBLEM. Tényleg ez életed legnagyobb gondja hogy valami LB (leszbi barátnő? )mikor jön meg hozzád... Első tanácsom az lenne hogy tessék egy kis értelmet verni a kobakodba. Vegyél egy kutyát az majd leköt nyáron.

2013. máj. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olvass sokat! Én egész nyáron olvasni fogok,eddig 22 könyv van betervezve (persze nyaralni is megyek, meg nem fogom elolvasni a 22 könyvet, de azok közül mazsolázok majd :)) még azt is elhatároztam, hogy megdöntöm a rekordom és egy egész hétig nem kapcsolom be a tévém. Ha belemerülsz egy könyvbe, akkor az annyira leköt, hogy észre se veszed és ott lesz a barátnőd! 12/l
2013. máj. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az első válaszra inkább nem mondok semmit!csak azt h NEMVAGYOK LEZBI!!!!!!!!!és nekem ő igazán sokat jelent (barátilag) akkor.is.ha.keveset találkozunk!!!!!Ja és még valami ha nem tudsz normális, érted(!!??) NORMÁLIS választ adni akkor meg fogd be és tartsam meg magadnak.mér.nem vagyok rá kiváncsi!!!!A második válaszírónak pedig köszönöm ez igazán jó ötlet mert hát szeretek olvasni csak az a baj h engem ez egész nyáron nem köt le!ha valakinek van még ötlete örömmel várom!A azért mégegyszer köszönöm!!:)))
2013. jún. 1. 16:02
 5/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok! (Nem a FIRST WORLD PROBLEM-es XD) Akkor hallgass sok zenét, vagy nyaralj a családoddal, mozdulj ki egy kicsit a többi barátnőddel/barátoddal is, rendezd át a szekrényedet, újítsd fel a ruháidat szegecsekkel, díszekkel, szalagokkal, vagy rendezd át a szobád... egy csomó lehetőség van, ha kell még akkor szólj! :)
2013. jún. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a szekrényes az télleg jó ötlet meg a többi is!Még egyszer köszönöm a rendes választ:)
2013. jún. 4. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!