Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Felvegyem vagy ne?

Felvegyem vagy ne?

Figyelt kérdés

Van egy "volt" baratom (nem szerelmi partner), aki egy ideig nagyon kedvesen baratkozott velem, majd amikor egyszer politikara kerult szo, es elmondtam a velemenyem, megharagudott, begyoposodottnek nevezett, majd a vegen kijelentette, hogy ekkora okorrel nem akar kapcsolatot tartani. Torolt a facebookrol, de visszahallottam, hogy hosszu ideig gunyolodott rajtam. Aztan munkanelkuli lett, es a kozos barati kor ragja a fulem, hogy vegyem fel a cegembe. O persze szinten ezt szeretne elerni nalam, de nem allt meg elem, hogy bocsanatot kerjen es segitseget.

Durvan sertegetett korabban, kigunyolt es ironizalt. Nem sok kedvem van ot felvenni, de szerencsere el tud tartani a cegrm meg par munkavallalot. Otven eves.

Ti felvennetek vagy nem?


2013. jún. 10. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem venném fel.
2013. jún. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem... nem a bosszú miatt, hanem a hozzáállása miatt. Nekem nagyon önfejűnek tűnik, intolleránsnak.... nem hinném, hogy jó munkatárs válna belőle. Pláne, hogy a hátad mögött már kibeszélt... mi lenne, ha a főnöke lennél? Tuti lesz olyan, ami nem fog neki tetszeni, akkor meg aztán le fog húzni a végtelenségig, hogy te milyen sz...t vagy. Nekem nem lenne erre szükségem.
2013. jún. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én sem venném fel
2013. jún. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
esélytelen
2013. jún. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem venném fel!
2013. jún. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sunyi, gyáva ember, ha a hátad mögött gúnyolódik, és még bocsánatot se kér miatta. A munkahelyen ugyanilyen lenne, ne legyenek illúzióid. Ráadásul túl sok esze se lehet, ha nem látja, hogy egy érdek-bocsánatkéréssel javíthatna az esélyein is.:)

Szóval nem.

2013. jún. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Megerősítetteket abban, hogy az alap-érzésem jó, nem kéne felvenni.


Csak mivel egy hülye szentimentális alak vagyok, arra gondoltam, hogy segítek neki azzal a pár évvel, de végülis átgondoltam, és nem veszem fel.

2013. jún. 11. 12:57
 8/8 anonim válasza:
Vajon mi lehet az a brutálisan eltérő politikai nézet hogy így berágjon valaki.
2013. jún. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!