Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Honnan tudom hogy meleg a a...

Honnan tudom hogy meleg a a legjobb barátom?

Figyelt kérdés
Szinte mindig együtt vagyunk összevissza hülyülünk, de néha olyat csinál hogy pl ma is hogy simogatta a hátam utána szakadtunk a röhögéstől de akkor is fura, meg egyszer a combom is simogatta meg tesin is nem volt cipőnk és zokniba tesiztünk és amikor névsor olvasásvolt a lábával simogatta az én lábfejem, meg leejtek valamit a földre lehajolok és úgy csinálja mintha verné a számba, meg ez volt a legfurább egyszer vizipipáztunk és ültünk a padon és megöleltés vagy félpercig ölelt, hagytam mert teljesen meg voltam illetődve, és akkor most szerintetek homi? vagy mi előre is köszi a válaszokat :)
2013. jún. 14. 11:16
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
igen :P
2013. jún. 14. 12:07
 12/44 A kérdező kommentje:
meg amugy ugyan ugy nézi a csajokat de azt sztem csak álca mert ha ilyenekt csinál, ezért vagyok teljsen izé hogy most nem tudom mi van de akk megprobálom akkor megkérdezni amikor nincsa ott senki és nem érzi magát zavarban
2013. jún. 14. 12:14
 13/44 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy csak így hülyül, szórakoztatja magát, titeket. Mióta ismered? Mióta csinálja ezt? :)
2013. jún. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak viccesnek gondolja magát.
2013. jún. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
december óta ismerem kb és az elején amikor ismerkedtünk akkor nem csak amikor már közelebbről ismerjük egymásttehát kb 3-4 hónapja
2013. jún. 14. 12:23
 16/44 A kérdező kommentje:
meg nagyon senkivel nem barátkozunk inkább csak velem ilyen hülye vagy b*zi ;)
2013. jún. 14. 12:23
 17/44 anonim ***** válasza:
100%

Leírom én mit gondolok meleg szemmel.

Nincs kizárva hogy meleg, nekem is vannak (hetero) barátaim, vannak akikkel közelebb, vannak akikkel távolabbi barátságba vagyok. Mivel én tagadom így én soha nem csinálnék ilyet amit a te barátod ergo nem értem ő miért csinál ilyeneket ha ő is az lenne.

Egyébként magamból kiindulva, ha azt akarod hogy őszintén elmondja akkor tényleg nagyon komolyan kell tőle megkérdezned ÉS megnyugtatnod hogy ettől nem változik semmi, csak mondja el, ha ez így is van.

Szvsz nem kell feltétlenül valakit elítélni azért mert ilyen. Azért kivételek vannak...

18/F

2013. jún. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%
egyet értek a 17-essel. Kérdezd meg tőle :)
2013. jún. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
én nem ítélem el a melegeket :D de akkor rendben :D megkérdezem tőle de inkább csak akkor csinál ilyet ha senki sem látja de néha igy is leb*zizzák
2013. jún. 14. 12:31
 20/44 anonim ***** válasza:
na és milyen az öltözködése, a hangja? :)
2013. jún. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!