Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Honnan tudom hogy meleg a a...

Honnan tudom hogy meleg a a legjobb barátom?

Figyelt kérdés
Szinte mindig együtt vagyunk összevissza hülyülünk, de néha olyat csinál hogy pl ma is hogy simogatta a hátam utána szakadtunk a röhögéstől de akkor is fura, meg egyszer a combom is simogatta meg tesin is nem volt cipőnk és zokniba tesiztünk és amikor névsor olvasásvolt a lábával simogatta az én lábfejem, meg leejtek valamit a földre lehajolok és úgy csinálja mintha verné a számba, meg ez volt a legfurább egyszer vizipipáztunk és ültünk a padon és megöleltés vagy félpercig ölelt, hagytam mert teljesen meg voltam illetődve, és akkor most szerintetek homi? vagy mi előre is köszi a válaszokat :)
2013. jún. 14. 11:16
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%

de, most mi közünk a másik nemi identitásához?lehet hogy meleg, lehet nem, történetesen, az ember ismerősei barátai,haverjai közt bőszen fordulnak elő, mégis, soha nem fogod megtudni,vagy épp beszél valakivel,és nem is gondolnád,hogyaz.nem számit.ha egy heterorol tudom hogy hetero, akkor nekem mivel jobb, semmivel.

és van a fiúknak egy rétege, aki így szórakozik.még durvábban, amiket láttam..

nem az a léyneg, meleg-e vagynem, hanem hogy te mondd meg neki,hogy ha véletlen iylesmi járna a kis buksijába, akkor tisztázd hogy neked nem, és mivel téged zavar, (zavar?) hagyja abba..magyarázattal ugye,ő meg nem tartozik,meleg-e vagy nem, de ha te az iylenfajta,számodra ugyeé rthetetlen közeledéseit tisztázni akarod, akkor megtehet. de nem úgy hogy kérdőre vonod hogy "hé jóskagyerek homi vagy" xd... hanem sehogy.tisztázod hogy igy ne közeledjen mert félreérthető. ennyi.

hadd ne meséljem el hogy mi volt nálunk a suliba,kiről miért lehetett gondolni hogy homi...xd

2013. jún. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
ilyenekkel semmi gond nincs kivülről nem látszik rajta
2013. jún. 14. 12:40
 23/44 anonim ***** válasza:
26%

Kedves homár barátom.

Nem az a bu*i aki simogat, hanem aki hagyja!

2013. jún. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
rosszul gondolod, mert toleranciából épp lehet hagyni,elkezdeni azonban már pofa kell..xd
2013. jún. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ezt tényleg beszéld meg vele... Habár ki indulok az egyik barátomból nem feltétlenül homokos.. Nekem van egy hasonló spanom ,aki pl nekem is meg szokta simogatni a hátam ,vagy mondjuk átölel ,de ő minden közeli baátjával ezt csinálja és ő 100% ban nem homokos.. Idősebb nálunk vagy 8 évvel és kb öccseként tekint ránk , nem pedig szexuális vonzalomról van szó... És elmondta a terveit a jövőjéről és ő házasságról és gyerekekről ábrándozott.. De ez a comb simogatás és a láb simogatás ez nálam így is kiverte a biztosítékot.. Ő ilyet soha sem tenne.. Ebből ki indulva nem kizárt a dolog ,csak szégyelli elmondani ,mert fél ,hogy akkor még te is kiutálod.. Ha meg nem akkor kérj tőle elnézést ,hogy felhoztad és nem lesz belőle sértődés :)
2013. jún. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
:) rendben akkor így lesz :D köszönöm a válaszokat :)
2013. jún. 14. 16:07
 27/44 anonim ***** válasza:
Egyébként te szeretnéd, ha meleg lenne? Ha rádhajtana, viszonoznád az érzéseit?
2013. jún. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
Háát, én sem tudom :)
2013. jún. 15. 19:23
 29/44 anonim válasza:
Nem vagy b*zi te is?
2013. jún. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
erre nem válaszolok XD
2013. jún. 15. 20:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!