Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Honnan tudom hogy meleg a a...

Honnan tudom hogy meleg a a legjobb barátom?

Figyelt kérdés
Szinte mindig együtt vagyunk összevissza hülyülünk, de néha olyat csinál hogy pl ma is hogy simogatta a hátam utána szakadtunk a röhögéstől de akkor is fura, meg egyszer a combom is simogatta meg tesin is nem volt cipőnk és zokniba tesiztünk és amikor névsor olvasásvolt a lábával simogatta az én lábfejem, meg leejtek valamit a földre lehajolok és úgy csinálja mintha verné a számba, meg ez volt a legfurább egyszer vizipipáztunk és ültünk a padon és megöleltés vagy félpercig ölelt, hagytam mert teljesen meg voltam illetődve, és akkor most szerintetek homi? vagy mi előre is köszi a válaszokat :)
2013. jún. 14. 11:16
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:
Nem nagyon, mar lassan 8 honapja ha nem tobb, annyi van hogy amikor kiirtam meg nem voltam ezzel tusztaban de mar igen, szerelmes vagyok bele, es ezt mar elmondtam neki egy veszekedesunk kozben csetelesnel, elotte mar tiltott facebookon, stb suliba nem koszonok neki mert teljesen kiabrandultam belole mert hat elvileg legjobb baratom volt, de ezekszerint nem ha igy ott hagy a sz*rban... de mindegy azota talaltam egy lanyt akivel lehet osszejonnom es a "haveromat" probalom elfelejteni
2014. júl. 2. 11:02
 42/44 anonim válasza:
Szia vannak már fejlemények?? Ne hagyd h vegelegyen tegyelérte mert ő nem fog!!!
2014. dec. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ha van kedved, küldj egy privát üzenetet, hasonló tapasztalataim nekem is vannak, hátha tudok valamiben segíteni :) 24/F
2014. dec. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 A kérdező kommentje:
Mar felesleges :D
2015. jan. 2. 11:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!