Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki lenne a barátom? /barátnőm

Torii kérdése:

Valaki lenne a barátom? /barátnőm

Figyelt kérdés
Nyugodtan mondhatjátok hogy szánalmas de nem szerelem barátra gondoltam hanem egy barátra csak ölelés hiányom van meg valakivel jó lenne beszélgetni 13/L
2013. jún. 19. 18:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Lenne kedvem. De csak ha tali is lesz és majd hozod mindig a fehér botomat, mint a Bodri.


99/f

2013. jún. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat köszönöm hogy szóltál :)
2013. jún. 20. 11:19
 13/18 anonim ***** válasza:
Gyere nyugodtan. 14/L vagyok,és vérdíjat kötök az életemre ha nem hiszed el hogy ennyi vagyok :D azt most le kell szögeznem hogy csak interneten vagyok hajlandó beszélni. Csípős a személyiségem,öszinte és szadista vagyok. Ahh animék jótékony hatása <3 ha érdekelkek írj privit.
2013. jún. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem mond igazat a fruskággya... :S Ő az én 7 éves kisunokám.


A 99 éves aggastyán. Na abbafejezem, mert remeg a kezem az írógépen, noh.

2013. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
JÓ GÚNYT ÜZNI AZ EGYEDÜLLÉTEMBŐL UGYE? :'(
2013. jún. 25. 18:11
 16/18 anonim ***** válasza:
60%

Kedves kis hölgy. Ez nem gúny, amit itt tapasztaltál. Hanem segítettek felnyitni a szemed, h naiv, aki ilyen fiatalon megbízik a netes ismerkedésben. Kb 16-17 éves kortól már valamilyen szinten, de még ekkor is csak kellő óvatossággal szabad ismerkedni neten, mert ha rosszindulatú pl pedofil (cukrosbácsi/néni) az illető, akkor kitartóan, akár hónapok múlva élő találkozóra is csalhat téged, sajnos. Ezért volt poén bácsikákkal, fentebb.


De 13 évesen, neten ismerkedni?? Kockáztatod az épséged, hékás! Segítséget kaptál itt, nem gúnyt.


A legtöbb 13 éves, főleg ha kislány, nem érzi még, hogyan tartson 3 lépés távolságot neten, tartósan, pedig pont a fiatalabbaknak, kb 16-17 év alattiaknak kellene! egy idősebb már tud ügyelni arra, ha nem akar élő találkozót, de lelki sebeket neten át is lehet kapni, sajnos.


Ettől lenne jó, ha védve lennél. Tehát ezért inkább élőben ismerkedj, amíg nagyobb lány nem leszel.


Itt, nyíltabb szinten, fórumon még érdemes bármilyen korúaknak is beszélgetnie. De vadidegennel privátban, meg emailben, 12-13 évesen?? Esetleg így, csak neten, privátban 14-15 évesen, de lehetőleg idősebben javasolt azt is.


Ha úgy érzed, szeretnél velem beszélgetni, kizárólag itt, nyíltabb felületen, fórumkérdésben kommunikálhatunk. De ne engedd senkinek privátban, emailben, pláne ne élőben, akit élőben még nem ismersz!! A te érdekedben. Úgyhogy sajnálom, de bár szívesen beszélgetek veled, ám kizárólag itt, a kérdésednél. Esetleg iskolapszichológus? Hátha segít. Gondold át, ki tudnak a környezetedben segíteni neked.

2013. júl. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ja igen, nehogy félreértsd ezt a mondatomat:


"Ettől lenne jó, ha védve lennél. Tehát ezért inkább élőben ismerkedj, amíg nagyobb lány nem leszel."


Tehát arra utalok evvel, hogy NE NETRŐL keress bárkit is, akivel majd aztán élőben találkozol!!


Minél ifjabb gyermekről van szó, ez számára általában annál kockázatosabb! Ne higgy a felrakott fotóknak se mindig! Egy pedofil képes akár pl facebookra, ide-oda felrakni önmagáról egy tinilány (vagy tini srác) képet, miközben, mondjuk, ő egy 55 éves férfi! Vagy 21 éves pedofil srác! Nem lehet tudni...


Az idézett mondatomat úgy értsd: ÉLŐ helyszínen KEZDEMÉNYEZZ ismerkedést MÁS TINIKKEL! Vagy fogadj kezdeményezést, de élőben és csak korosztályosbeliekkel, tehát tinikkel! Vagy szülődön keresztül esetleg más életkorúval, de azt gondold át olyankor.

2013. júl. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. aug. 26. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!