Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ennyire kifordítja magából az...

Ennyire kifordítja magából az embert egy szakítás?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Nem rég egy több napos osztálykiránduláson benyitottam egy osztálytársam szobájába és azt láttam hogy az ágyon ülve "vedel" valami vodkát.Nagyon furcsa,életunt tekintete volt,azelőtt pár nappal szakított a barátnőjével.Mikor mondtam hogy tegye le az üveget és hagyja abba akkor csak ennyit válaszolt :"Mit érdekel téged hogy mit csinálok,engem sem érdekelsz sem te sem a többi fa*kalap...".Ekkor kimentem a szobából mivel nagyon felb*szott ez a beszólása,közel 12 éve ismerem,sokszor láttam már részegen de még soha nem mondott még csak hasonlót sem.Ennyire megviseli a szakítás?Meddig tarthat még ez a depresszív hangulat?

2013. jún. 24. 22:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Az, hogy kiránduláson iszik, és rossz kedvű, az még semmi. Egy szakítás fájhat ennél még sokkal jobban is. Hogy meddig tart, elég egyéni és több mindentől függ.
2013. jún. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!