Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék javítani a...

Hogyan tudnék javítani a kapcsolatomon a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, és a legjobb barátnőmmel vannak problémáim. Amikor valami nem pont olyan, mint amilyennek ő szeretné, akkor folyton azzal jön, hogy milyen önző vagyok és mindig az van, amit én akarok. Pedig ez éppen fordítva.Ezek mellett (bár tudtán kívül) nagyon sokszor meg szokott alázni...

2013. júl. 6. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján a barátnőd egy elkényeztetett p*csa. Vagy kinövi ezt, vagy nem. Esetleg megpróbálhatnál vele erről beszélni, de nem biztos, hogy segítene és akár még el is ronthatja a barátságotokat, ha lehet ezt egyáltalán annak nevezni.
2013. júl. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nálam és egy régi barátnőmnél(aki a legjobb barátnőm volt)ugyanez volt.Ezen a kapcsolaton nem éri meg javítani,mert ezt fogja csinálni.Vagy figyeld meg,h nincsenek-e új barátai,akik miatt így viselkedik? Mert ha ez így van,akkor inkább keress mást.Tapasztalat,ha folytatjátok,csak szenvedni fogsz.:)
2013. júl. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ebben a cipőben jártam a te korodban. Ugyanilyen volt a barátnőm, vagyis akkor még ezt gondoltam róla buta módon, hogy ő a legjobb barátnőm. Most 27 évesen bánom, hogy akkor nem mással barátkoztam, de azt nem hogy már nem tartom ezzel a lánnyal a kapcsolatot. Ő még most is 13 év elteltével is ugyanolyan. Persze nem vagyunk egyformák, esetleg megpróbálhatod vele megbeszélni elmondhatod neki hogy ez neked rosszul esik aztán vagy megérti és változtat rajta vagy megsértődik. Bár én utóbbira tippelnék. Én azt tanácsolom keress más barátnőt és ne tűrd el a megalázásokat ahogy én annak idején!
2013. júl. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindenképpen beszélni fogok vele. Ha megsértődik, akkor más barát után nézek.
2013. júl. 6. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!