Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elvesztettem a barátaimat...

Elvesztettem a barátaimat mert nem álltam be a sorba. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval 16 éves fiú vagyok. Volt 3 barátom akivel mindenhova eljártunk, baromkodtunk, egészen 8.-ig. Nem volt és most sincs nagyon olyan barátom akivel mondjuk el tudnék menni városba/moziba. Amikor vége lett az általánosnak és elballagtunk, elkezdtek másokkal haverkodni akik úgymond "pávák". Engem is hívtak párszor és én is próbálkoztam beilleszkedni közéjük, de nem akartam beállni a sorba, nem akartam úgy viselkedni mint ők. Már ezelőtt is utáltam az ilyen fajtájú embereket és most is. Már 1 év telt el, azóta sokszor próbáltam elhívni őket sok helyre, azt szerettem volna, hogy megjöjjön az eszük és ne akarjanak ők is ugyan olyanok lenni. Akárhányszor elhívtam őket, mindig hozták a hülye haverjaikat és egyáltalán nem volt semmi közös témánk mivel már rég nem beszélgettem velük. Teljesen feleslegesnek éreztem magam. Reménykedtem, hogy majd 9.-be lesz sok új barátom akikkel el tudom tölteni a szabadidőmet. Kiderült, hogy 32 főps az osztály és abból csak 4-en vagyunk fiúk, azok közül meg nem nagyon akadt olyan akivel megegyezett volna a stílusunk. Az a fajta fiú vagyok aki általában jól kijön a lányokkal, viszont az osztálytársak között alig volt olyan lány akivel olyan barátságot tudtam volna kötni ami kipótolná ezt az egészet. Azóta már ők már mind a hárman más baráti társasághoz tartoznak, én meg egyhez sem, de inkább minthogy olyanba tartozzak amibe ők. Gondolkodtam, és azt a célt tűztem ki, hogy szerzek egy barátnőt, akivel el tudok tölteni a nyári szünetet, mivel nem akarok egész szünetbe itthon üldögélni. Ti mit gondoltok erről?



2013. júl. 8. 00:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi hogy későn írok.

Jól tetted ,a dolgot ,az ilyen emberek bedrogozzák magukat ,halálra isszák magukat ,tönkre teszik az életüket.Keress normálisat,ne zavarjon ,hogy más ,csak azért kedves legyen meg stb. Tudom ,hogy nehéz ,de majd lesz valaki.Legalább később amikor neked lesz igaz barátod ,rendes ,jó életed.Ők az utcán szomorkodnak egyedül.Sok sikert! :)

2015. dec. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!