Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza a barátaimat, ha elvesztettem a párom miatt?

Figyelt kérdés

van egy barátom immár 7honapja.amiota van,a barátaim nem foglalkoznak velem , nem hivnak sehová,ha megbeszéljük hogy megyünk valahová akkor mindig ugy jön ki hogy mégse mert "jaj elfeljtettem"és mondd egy olyan idöpontot ami egy héttel odébb van aztán az se jo neki.nekem ez nagyon roszul esik...miért ilyenek?mit tegyek?

a barátom sokat log a hawerjaival én meg mindig itthon ülök ...emiatt szoktunk is veszekedni mert nekem rossz hogy elmegy és akkor unatkozok :((


2008. okt. 3. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nehéz ügy..... De konkrétan én nem értem a problémád. Te elhanyagoltad őket?? A barátokat nem szabad elhanyagolni, különben ez lesz. Lehet sírni utána, de helyre nem tudod hozni a hibát.

Aztán lehetséges, hogy kicsit megváltoztál az új barátod mellett, amit ők nem néznek jó szemmel.

Vagy pedig az új barátod nem szimpi nekik.

Ami a legfontosabb, hogy sose hanyagold el a barátaidat, mert rájuk nagy szüksége van az embernek. Ne légy elvakult, nem csak a pasid létezik! Egyébként meg beszélj erről a barátaiddal és ők nagy valószínűséggel megmondják az okot. Ha mégsem, akkor nem igazi barátok!

A lényeg, hogy nyiss feléjük.

2008. okt. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hm... Szia!

Ezt meg fogod tanulni, hogy egy pasi miatt, nem szabad elhanyagolni a barátaidat. Hidd el, Én rájöttem. Gondolkozz el, hányszor volt, h hívtak a haverjaid, de Te nem mentél... Neked is ugyanugy hívnod kell őket, ahogy ők hívtak. Eleinte bunkók lesznek, ami érthető. Neked pedig teperned kell, h visszaszerezd őket!

Sok sikert!

2008. okt. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem hivtak sose...tetényleg...

csak egyszerüen ugy vannak vele hogy ott van nekem a barátom ...

2008. okt. 3. 18:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Mond meg nekik,hogy te szeretnél velük is lenni, mert hiányoznak neked.!
2008. okt. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az ilyenek nem igazi barátok! Én is ugyan ebben a cipőben járok most!! :(
2009. máj. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!