Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Unom mar a setalgatast. Ti...

Unom mar a setalgatast. Ti mit csinalnatok a helyembe?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jo baratnom. Aki kb. 20percnyire lakik tolem. Mikor meg suliba jartunk mindig konyorogott hogy kiserjem haza. Nehanyszor el is kisertem. Volt olyan hogy kijelentette hogy : Haza kisersz! En ilyenkor mondtan neki hogy hat mert kiserjem haza hisz en 5 percre lakik a sulitol es nekem nagyon nagy kerulo haza kiserni ot. Ilyenkor o megsertodott es jott a szoveggel hogy nem vagyok jo barat,meg azt a kerulot se teszem meg erte stb. Mostanaba is ilyen. Pl. Megyunk bulizni es o minden azt mondja hogy setaljak le ele hogy aztan egyutt oda mennyunk a buszhoz.en a buszmegalloba lakok. Azoval 10 percel elobb elkell indulnom azert hogy ele setaljak... Es mikor szova teszem ezt neki jon a duma hogy ennyit se vagyok megtenni erte,meg hogy o mar ezerszer haza kisert engem. De azt azert elmondom hogy en ott lakok amerre o haza jar szoval o semmi kerulot nem tesz.. Mit csinaljak?
2013. júl. 9. 10:46
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Lany vagyok :D ha megmondanam hogy nincs kedvem ugy megsertodne..
2013. júl. 9. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!