Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan rázzátok le a barátaito...

Hogyan rázzátok le a barátaitokat, ha nem akartok találkozni?

Figyelt kérdés
Iskola közben szívesen beszélgetek velük a szünetekben vagy hazafele, de nekem nem hiányzik hétvégén vagy nyáron a társaságuk. Tudom az a legtisztább, ha elmondom, hogy nincs kedvem stb.. Viszont régebben, ha ezt tettem megsértődtek és haragudtak rám. Én akarom, hogy barátok maradjunk, de szívesebben maradok otthon pihenni vagy a családommal mint velük. Nekem nem jó program ülni és azt hallgatni, hogy ki mit írt ki Facebookon vagy nézni ahogy a pasik után koslatnak. Volt, hogy hazudtam, hogy nem érek rá, nem vagyok otthon és tudom nem szép dolog, de én nem értik meg az igazat. Ti mit csináltok?

2013. júl. 25. 10:32
1 2
 11/12 miau99 ***** válasza:

Pocaknak igaza van.:)

A válasz: Mond nekik, hogy bocsi, most sok dolgom van. Ha visszakéredznek, hogy mi, akkor mond, hogy bocsi, majd később elmondom, de most sok dolgom van. Ennyi. Nagyon könnyen le lehet rázni őket, de ha azon megsértődnek, hogy nincs kedved velük menni, akkor őket mindennek lehet nevezni, csak barátnak nem.

2013. júl. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. júl. 25. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!