Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, hogy barátkozza...

Palacsintáskenyér kérdése:

Mit csináljak, hogy barátkozzak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Gimibe most leszek tizedikes és kilencedikben megismertem egy lányt. barátkoztam. az osztálytársakkal is jóban lettem.szóval ilyen téren könnyen barátkozok, meg idő kell, hogy teljes mértékben közvetlen legyen és ne legyenek mindenért gátlásaim. ám elhívott egy buliba, ahol összesen 2 embert fogok ismerni, és még kettőt látásból. és ennyi. nem tudom, hogyan tudnék közvetlen lenni és kezdeményezni, hogy ne legyek égő. ráadásul ez lesz az első ilyen házibulim is szóval félek. mit tegyek, hogy ismerkedni tudjak? :/

15/L


2013. júl. 29. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:

palacsintáskenyér XD

na de hogy a kérdésedre válaszoljak,vegyél nagy levegőt és menj el a buliba. Ha tényleg ilyen félénk vagy, akkor várd meg hogy ők jöjjenek oda hozzád, de te is nyyugodtan odamehetsz, megkérdezheted, hogy hányadik házibulijuk, stb. Ott lesz a barátnőd is, rajta keresztül is ismerkedhetsz, a lényeg hogy ne izgulj!!

2013. júl. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem rég voltam házibuliba és én se sok mindenkit ismertem. Aztán most ott tartunk, hogy ugyanazzal a társasággal már a 2. bulin is túl vagyunk olyan jól sikerült. Mindenki közvetlen volt. Elején barátnőmmel csak álltunk aztán láttuk, hogy páran táncolnak és odamentünk mi is.. Mikor elhallgatott a zene a mellettem állónak mondtam hogy mi még nem ismerjük egymást. Bemutatkoztam neki, ő is nekem, megkérdezte, hogy kit ismerek, mondtam nem sok mindenkit és elég sok embernek bemutatott. Innentől kezdve meg lehet beszélni, hogy ki hány éves, hova jár iskolába stb.. igazából csak elkezdeni nehéz utána már jön magától. Nem tudom, hogy házigazdát ismered-e, de ha nem akkor őt keressétek meg először és ő majd bemutat másoknak. Remélem azért valamit segítettem.:)
2013. júl. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!