Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiubarat elveszteserol idezet!?

Fiubarat elveszteserol idezet!?

Figyelt kérdés
osszevesztem a legjobb fiubaratommal es szeretnek neki irni par sort..tudtok valami idezetet,a kapcsolatunk nagyon jo volt!

2013. aug. 13. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:

"Néha szomorú az ember... de néha... NEM!"

Ha kitalálod, honnan idéztem, kapsz egy puszit a pocidra.

2013. aug. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, te most ki akarsz vele békülni vagy bűntudatot akarsz benne kelteni, hogy veled maradjon? Mert ez így nem fog menni rendesen. BŰNTUDATRA NEM lehet egy legjobb barátságot alapozni.
2013. aug. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha a saját gondolataidat írnád le neki és nem valaki másét? Lehet, hogy egy idézetes dologgal, csak rontanál a helyzeten (ha velem vesztél volna össze, akkor biztosan :/ ).
2013. aug. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

elso:fogalmam sincs.

amugy..csak azt szeretnem,hogy o is eszrevegye,hogy a kapcsolatunk mar semmilyen..marmint joba lett egy 14eves r*bancal (mar bocsanat) es nem veszi eszre,hogy a lany teljesen ellenem forditotta..azota nem is koszon meg semmi..csak azt akarom,hogy tudja,hogy nem hittem volna,hogy barki miatt ennyire megvaltozzon a kapcsolatunk

2013. aug. 13. 19:28
 5/10 A kérdező kommentje:

r*banccal*

es en szeretnem ha a kapcsolatunk olyan lenne mint regen

2013. aug. 13. 19:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért, hogy viselkedik ez a fiú barátod, hány éves vagy, meg a fiú barátod hány éves és te, hogyan viselkedtél vele?
2013. aug. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
en 15 o pedig 17..es egy suliba jarunk mindig egyutt voltunk es most nyaron is sokat voltunk egyutt..de most elmegy mellettem a strandon,ramnez,de nem koszon..neha ugy viselkedik mintha feltekeny lenne(pl.:amikor mas fiuval beszelek vagy barmi)
2013. aug. 13. 19:40
 8/10 A kérdező kommentje:
en mindig normalis voltam hozza,soha nem mondtam meg,hogy mit csinaljon,viszont amikor megtudtam,hogy eleg surun fuvezik akkor kertem,hogy fejezze be..akkor talan picit megharagudott ram.
2013. aug. 13. 19:42
 9/10 anonim ***** válasza:

Most lehet ostobaságot mondok, ezért nem kell 100%-osnak venni a válaszom.

De nem lehet, hogy azért barátkozik egy általad elmondott lánnyal (már ha kirakja mindenét túlságosan), hogy téged féltékennyé tegyen? S azért néz levegőnek mert azt akarja, hogy még jobban féltékeny legyél amiatt a lány miatt? Mert az, hogy más fiúkkal beszélgetsz és akkor ő féltékenynek mutatkozik, egy kicsit gyanús.

De nem kell 100%-osnak venni a válaszomat, mint mondtam. :)

2013. aug. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hagyd a fenébe...ha már egyszer elromlott, úgysem lesz olyan, mint régen...tapasztalatból beszélek!
2013. aug. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!