Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináltok, ha valakivel...

Mit csináltok, ha valakivel nagyon szeretnétek levelezni, de egyszercsak nem válaszol?

Figyelt kérdés

Egyszer már rákérdeztem, hogy mi történt.

Rögtön írt és szabadkozott, hogy rengeteg a munkája...stb.

De aztán megint csak nem válaszolt.

Nem értem, ha le akar rázni, akkor miért írt vissza egyáltalán?

Vagy ö maga sem tudja eldönteni, mit is akar?

Próbálkoznátok még vagy ráhagynátok?

Nekem úgy tünt, sok közös témánk van/volt, és hasonlóan is gondolkozunk, hirtelen most nem találnék hasonlót.


2013. aug. 19. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar lerázni, csak odázza. Én is pont ilyen Pató Pál-féle levelezőpartner voltam/vagyok, kéne már írni, de ejj, ráérünk arra még. :)
2013. aug. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha neked hiányzik akkor ne hagyd annyiban,, de lehet, hogy nincs értelme tovább írogatnod neki, ha neki nem fontos. Előfordulhat, hogy az igazat mondta és valóban kevés a szabadideje. Viszont az is lehet, hogy ő nem élvezi annyira a beszélgetéseket és inkább befejezné csak nem akar megbántani. Ezt mindenképpen jó lenne tisztázni, hogy kinek mi a szándéka. Írd meg neki, hogy mondja el mit gondol, mit szeretne mert ez így kissé egyoldalú kommunikáció. Nincs értelme strapálnod magad. Ha válaszol akkor kiderül, bár lehet, hogy továbbra is "áltat" és a fele nem teljesül be. Legyen őszinte és, ha számára vége akkor vallja be, viszont, ha nem akkor tegyen is úgy és ne csak kifogásokat keressen, hanem tartsa is veled a kapcsolatot. Próbáld valahogy rávezetni erre, de akár konkrétan kérdőre is vonhatod.
2013. aug. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Van aki tényleg ilyen. Valójában az van, hogy te nem vagy neki olyan fontos, és ezért szarik a fejedre. Csinálhatsz bármit, nem fog megváltozni.


Keress más levelezőtársat, ha nem nagy gond, persze, ha szerelembe estél, akkor az :P

2013. aug. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kössz, hogy segítetek.


1-esnek írnám:

" kéne már írni, de ejj, ráérünk arra még "


De miért? Ha hamarabb írsz, lehet, hamarabb válaszolnak és az tök jó, nem? Bár lehet, hogy én egy nyüzsgöbb, szenvedélyesebb tipus vagyok.

Èn legszívesebben azonnal írnám a választ, ami visszatart, az az, hogy gyakran olyan a téma (pl. pszichológia), amin gondolkodnom kell, így várok és emésztek 1-2 napot. Ha egyszerübb, akkor azonnal írok, ha idöm endegi vagy éjjel.

Èn kiváncsi vagyok a másik gondolataira, föleg, ha hasonlóak az enyémhez, de akkor is érdekes, ha nagyon másmilyen.

2013. aug. 20. 10:24
 5/8 A kérdező kommentje:

2-esnek üzenem:


Egy alkalommal megirtam neki, hogy van barátom. de ez a szellemi kapacitásom és érdeklödésem nem befolyásolja.

Azt hiszem, azóta döcög a dolog. Rá is kérdeztem, ez

gond-e. De nem, á, ugyan dehogy!!


" Legyen őszinte és, ha számára vége akkor vallja be, viszont, ha nem akkor tegyen is úgy és ne csak kifogásokat keressen"


Ebben, de a többiben is teljesen igazad van.

De kevés embertöl várható teljes öszinteség. Egyszer láttam egy könyvet: "Miért sírnak a nök és miért hazudnak a férfiak", rögtön eszembe jutott, hogy azt el kellett volna olvasnom.

Azonkívül gondoltam, milyen alapon vonjam én öt felelösségre, hisz nem is ismerem.


" mondja el mit gondol, mit szeretne mert ez így kissé egyoldalú kommunikáció"

De gondolod, hogy ezt ilyen egyszerüen el is mondja nekem?

A férfiak szerintem nem is biztos, hogy tudják, mit szeretnének, csak úgy próbálkozgatnak, nem lehet?

De ha tudnák is - ezt nem fogják írásba adni.

Lehet, hogy partnert keres, amit mindenféle "áltatás" mögé bújtat.

2013. aug. 20. 10:44
 6/8 A kérdező kommentje:

3-asnak üzenem:


Nem estem szerelembe, csak olyan dolgokról tudtam vele beszélgetni, amiröl mással nem nagyon. Èrdekeseket írt,

ami továbbgondolkodásra késztetett.

Nem hiszem, hogy egyhamar pótolni tudnám.

De lehet, hogy ez az egész levelezgetés - habár nagyon komolynak tünk - egy humbuk és valójában csak csajozni akar vagy barátnöt keres, amire most nem vagyok alkalmas.

Nem tudom.

Ilyen netes levelezésnél csak találgat az ember, nem?

2013. aug. 20. 11:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. Szerintem neked valami mániád lehet, hogy mindenki csajozni akar veled. Nekem is van sok levelezős ismerősöm, és akivel csajozni akarok azzal találkozni akarok. Akivel meg nem, azzal nem. De te a sorok között nem tudsz olvasni? Vagy nem érzed a mögöttes tartalmat, vagy a megérzéseid nem jók? (3-as)
2013. aug. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Én sem szeretek a problémáimról, érzéseimről beszélni másoknak. Még, ha közeli barátról, családtagról van szó akkor sem. Nem tudom igazán megmagyarázni az okát. Nem tartom cikinek vagy nem arról van szó, hogy nem bízom meg benne. Egyszerűen csak nem szeretném, talán "gyengeségnek" érzem, egyfajta kudarcként élem meg. Én lány vagyok, de a férfiakra átlagban ez sokkal jellemzőbb. Az én környezetemben a férfiak (hozzám hasonlóan) magukban tartják, de azért van pár kivétel. Én nem tudom őt megítélni, hiszen nem ismerem. Viszont te igen és, ha jóban vagytok valószínüleg nem fogja tolakodónak venni a kérdésedet. Egy próbát mindenképp megér. Szerintem, ha kíváncsian és érdeklődően állsz hozzá, nem pedig nem tudom hogyan mondjam, de szóval nem parázod túl a dolgokat akkor nagyobb az esély rá.

2013. aug. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!