Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Igaza van a legjobb barátomnak...

Igaza van a legjobb barátomnak? Vagy nem?

Figyelt kérdés
Úgy volt,hogy a legjobb barátom meg én szerdán elmentünk a térre, hát szépen kialakult a társaság,jött az egyik srác (nevezzük b-nek) jött a barátnője,meg velük az a srác aki nekem tetszik... De még ott voltak velünk páran.Egyszer csak a legjobb barátom elment, a srác aki meg tetszik elívott a boltba,ami kb. 6perc a tértől..Fél úton összefutottunk velük,mire a sráccal visszementünk,a egjobb barátom jól eldumált másokkal mondom akkor nem szolók közbe és leültem a kiszemelt srác mellé.. Mindenkivel tök jól kijöttem a 20fős társaságból senkivel se bunkoztam..De mikor pénteken ráírtam a legjobb barátomra jön e a térre,aztmondta ő soha többé nem jön oda,mert,hogy ő a szerdát nem így képzelte el,mert,hogy én beszólogattam neki,és neki ez sértő volt,hogy én nevetve azt mondtam neki,hogy ő készen van... Meg,hogy nagy átlagba azt mondták rólam,hogy bunkó voltam... Megkérdeztem a többieket senki sem tudott erről,hogy ilyenről szó lett volna...A másik meg,hogy ez a te kész vagy szövegem nem zavarta addig míg a srác aki tetszik nekem meg nem jelent..Ugyanis ő júliusban összeakart velem jönni,de korrekten megmondtam szemtől szembe,hogy nem tudok rá másképp tekinteni mint barátként,meg tetszik az a srác.. Aztán mikor lekísértek a buszmegállóban az egész városon keresztül azt hallgattam,hogy miért kell nekem az asrác,miért nem ő,miért nem kell ő egy csajnak se...Mintha az én hibám lett volna,hogy megszülettem...
2013. aug. 25. 20:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy most már érdekel....?

Csakhogy érthetőbb legyen a dolog...:)

2013. aug. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
17.eleinte ö ült mellém mert máshol nem volt hely, kettő,mikor elhívott boltba a társaság megörült ezért mondom én ott nem maradok.mire visszamentünk pont kettőnknek maradt hely. csak nem ülök oda valakinek az ölébe...
2013. aug. 25. 21:55
 13/16 anonim ***** válasza:

Lehet neked egyértelmű.meg úgy érzed nem "nyomultál" de a barátodnak nem, és ő féltékeny, neki fáj, mert hiába beszéltétek meg azért ő reménykedik, főleg, hogy együtt lógtok.

Hagyd meg neki, hogy nyalogathassa a sebeit:(

2013. aug. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igazából nekem megmondta,azért akart velem összejönni mert nincs más csaj így hát jó lettem volna én is...
2013. aug. 25. 22:00
 15/16 anonim ***** válasza:

Csak védekezésből mondta, te zseni...

Most két lehetőség van, és már meg ne haragudj, de komolyan ennyire hülye vagy, hogy ezt meg kellett kérdezned, mert tényleg nem érted, vagy pedig csak teszed itt az agyadat, mert imponál neked, hogy bejössz a srácnak?

Nem sértegetésnek szántam, amit írtam, egyszerűen tényleg csak ez a két lehetőség van, válassz közülük, mert nagyon érdekelne. (bár erős tippem van a másodikra)

2013. aug. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ezt nem.mostanában.mondta. De akkor mostantól tartsd meg a véleményed magadnak.. ;)
2013. aug. 27. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!