Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Teljesen egyedül vagyok, mit...

Teljesen egyedül vagyok, mit rontottam el?

Figyelt kérdés
Régebben rengeteg barát vett körül, de középsuliban ennek vége lett. Kis létszámú osztályom volt, és már eleve megvoltak a klikkek, mikor felmentünk is suliba. Egy társaságban benne voltam én is, meg volt egy legjobb barátnőm ,rá számíthattam, de ez a társaság bulizós/cigizős/piálós csapat volt mindig, én pedig egyiket sem űztem...így nem voltam népszerű. Most, hogy vége a sulinak, mindenki eltűnt. A barátnőm az ország másik végébe költözött a szüleivel együtt, így csak facebookon tartjuk a kapcsolatot már. Teljesen egyedül érzem magam, nincs aki felkeresne, akivel elmennék vásárolgatni vagy csak egy csajos napot csinálni. A problémáimat és az életemet csak a barátommal tudom megosztani. Rá számíthatok, de ha vele kapcsolatban vannak problémák akkor magamra maradok, nincs aki tanácsot adjon vagy elhívjon valahova. Most, hogy mindenki ment suliba fősuli stb, én pedig nem mentem így megint csak távol esik tőlem mindenki. Abban bízok, hogy ha sikerül munkát találnom akkor ott lesz barátom/barátaim. Mit tennétek a helyemben? Van valaki hasonló cipőben? :( 19L

2013. aug. 31. 20:32
1 2
 11/13 anonim válasza:

Kérdező: hol laksz?


Én szívesen beszélgetnék veled, mert ugyan abban a helyzetben vagyunk... 20éves vagyok és munkát keresek, hogy jövőre egyetemre járhassak.

Ahol lakom nincsenek barátaim, csak netesek, de velük meg csak ritkán tudok találkozni és az nem ugyan az mintha bármikor lehetne. Legjobb barátnőm most szeptembertől megy kollégiumba egyetem miatt, a régi barátaim meg eltűntek (új társaságok, párkapcsolat fontosabb lett mint egy gyerekkor óta tartó barátság...)

Legjobb barátom így a párom egyben, de vele is egy évig távkapcsolatban vagyok most...

2013. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Ismerős helyzet!

Közép suliban nekem is voltak barátaim, legjobb barátnőm is volt, vége lett a sulinak így vége lett a barátságnak is, pedig mi kb. 60 km-re lakunk egymástól.

Mikor megbeszélünk egy talit mindig lemondja vmi miatt, totál együtt tudok veled érezni.

Nekem is hiányzik egy barátnő akivel egy jót tudnék beszélgetni vagy, hogy elmennyek valamerre, vagy csak megnézni egy filmet.

Nekem is van barátom és vele teljesen más megbeszélni a dolgokat, ő nem tud olyan tanácsokat adni mint egy jó barátnő.

2013. szept. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Jah azt elfelejtettem, munka kereső vagyok én is a tovább tanulás miatt és 20 éves lány vagyok :)
2013. szept. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!