Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek, mikor két...

Mi a véleményetek, mikor két fiú barátilag puszilkodik mikor köszön?

Figyelt kérdés
Mai napig nem értem, hogy ez hogyan terjedt el. Lehet, hogy ez a barátság mélységét szimbolizálja, hogy kezet fognak és beengedik egymást a másik "aurájába" ilyen hangzatos magyarázatokat hallottam idáig. Nem vagyok olyan öreg (19) és nevezhettek maradinak, de nekem ez valahogy mindig furcsa volt :/

2013. szept. 4. 22:07
1 2
 1/11 Lilith1994 ***** válasza:
55%
szerintem b*uz*is nagyon. Mi is maradiak vagyunk lehet :D 19/L 26/F
2013. szept. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én nem értem, miért nem elég nekik a kézfogás. Amit mondjuk a középkorúak, tehát az apjuk korabeliek csinálnak, mikor találkoznak. Biztosan szerettek volna valami csak rájuk jellemző köszönési formát (???). Fogalmam sincs.


Melegekkel semmi bajom, meg amúgy is a baráti pusziváltásról volt szó, szóval ezt a kört kihagyom.

2013. szept. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%

B.U.Z.I.

Az öregeknél nemtudom hogy jott ez a szokas,de szerintem a ferfiaknál sokkal tobbet mond egy kézfogás.

2013. szept. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem is furcsa, és ami a legjobban idegesít amikor valaki nem csak a közeli barátainak köszön így, találkozok vele, és tolja hozzám a képét... Még nem jöttem rá hogy ezt hogy lehet elkerülni anélkül hogy elküldeném melegebb éghajlatra az illetőt.

Fogalmam sincs ez hogy terjedt el és honnan és minek. Szerintem ez abszolút nem szimbolizál semmilyen közelebbi kapcsolatot, akkor inkább veregessék meg egymás vállát vagy mittudom én, de szerintem ez gáz.

2013. szept. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem először lehet, hogy poénnak indult, hogy a lányoktól is mindig ezt látták, és akkor kicsit így ki akarták parodizálni, utána megszokták ,és már ez lett nekik a normális sztem.
2013. szept. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ezen nincs semmi meglepő. Magyarországon az a szokás, hogy mindenkinek puszit kell adni. Én személy szerint nem szeretek adni senkinek sem, a barátnőimmel egymás közt inkább viccesen kezet szoktunk fogni, mintsem puszilkodni.

De ha valakik így szokták meg, vagy így szeretnék üdvözölni egymást, mindegy milyen neműek, hát tegyék. Szívük joga eldönteni, nem ártanak ezzel senkinek sem.

24/l

2013. szept. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

A férfiak közötti puszilkodás, mint üdvözlési forma,teljesen normális. egyébként meg a baráti "mélységet" közvetlenséget, leginkább bizalmat és összetartást szimbolizálja.

Szerintem.

2013. szept. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 lugoka válasza:
100%
Hát kicsit fura. Én már léptem hátra mikor puszilkodni akartak :)
2013. szept. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
60%
Az én sulimba ez nagyon menő. Kezet fognak és összeérintik az arcukat. Sztem ez nem jelenti azt, hogy melegek. Persze vannak kivételek, de nálunk ez nem ciki. :)
2013. szept. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem eleve olyan gáz a puszi és a kézfogás is bárkivel.

Csak terjednek a bacik.

2014. jún. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!