Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek, mikor két...

Mi a véleményetek, mikor két fiú barátilag puszilkodik mikor köszön?

Figyelt kérdés
Mai napig nem értem, hogy ez hogyan terjedt el. Lehet, hogy ez a barátság mélységét szimbolizálja, hogy kezet fognak és beengedik egymást a másik "aurájába" ilyen hangzatos magyarázatokat hallottam idáig. Nem vagyok olyan öreg (19) és nevezhettek maradinak, de nekem ez valahogy mindig furcsa volt :/

2013. szept. 4. 22:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mert ezt látják a lányoktól, és a poén kedvéért kezdhették el. "Juj, a lányok mindig ezt csinálják... Csináljuk már mi is ezt, mekkora arcok leszünk!!":D Én valahogy így képzelném el azt a szituációt, amikor eldöntik. Lehet h lázadnak, vagy ki akarnak tűnni ezzel, vagy csak a lányoknak mutatni, hogy milyen izé ez a folytonos puszilkodás, és kicsit ilyen elrettentésül; meg " Ha ti is így, akkor mi is, és akkor majd rájöttök, milyen "gáz"(-amúgy nem gáz)/ fölösleges" Na hát nemtom, de szerintem ilyen okaik lehetnek rá; láttam már olyat és nekem elég fura volt:S:D
2014. jún. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!