Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik nagyon-nagyon jó...

Létezik nagyon-nagyon jó barátság egy lány és egy fiú között? Vagy az ilyen kapcsolatoknak is szerelem lesz a vége?

Figyelt kérdés
Nem ér arra hivatkozni, hogy a "szerelmem a legjobb barátom"...több komolyságot emberek! :D

2013. szept. 12. 15:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
16%
Mert te pont tudod is, hogy mit gondolnak a többiek. Na ne erőlködj már.
2013. szept. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%
Sose fogom megérteni... Azt miért nem kérdezitek soha, hogy két leszbikus lány lehet-e barát? Nem kell feltétlenül elhinni, én megelégszem azzal, hogy akire tartozik az tudja, de óvoda óta a legjobb barátom egy fiú (és sokszor az egyetlen, mert szinte mindenki más át.szott már, csalódást okozott, de ő nem és én sem neki). A vőlegényemet (akivel nagyon boldogok vagyunk) kérte meg, hogy segítsen neki a menyasszonyi gyűrű kiválasztásában, mivel ő is megkéri a barátnője kezét (akivel ő is nagyon boldog). Nyilván az ilyen hülye sztereotípiák miatt megfordult a fejünkben, hogy MI LENNE, HA szerelmesek lennénk egymásba, de nem lettünk és nem is leszünk. Mondtam nem kell elhinni, vagy lehet "szabályerősítő kivételnek" tartani, akkor is van barátság fiú-lány között.
2013. szept. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
67%

"A Sárkányidomár válasza:


Mert te pont tudod is, hogy mit gondolnak a többiek. Na ne erőlködj már."


Elég furcsa barátaid lehetnek, ha nem ismered őket. A barátok fél szavakból, tekintetekből tudnak olvasni. Vagy neked nincs egy barátod se? Hát majd elkezdelek sajnálni. Csak nem most. Arrólmeg végkép nem tehetek, hogy egy ellenkező nemű emberrel csak azért állsz szóba, hogy megdugd.

2013. szept. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
32%

Kétlem, hogy minden apró gondolatot megosztanál a legeslegjobb barátoddal :) Főleg úgy, hogy nálad állítólag ezt a szerepet 5 ember tölti be, ami eleve bizonyítja, hogy fogalmad sincs a legjobb barát kifejezésről.

Arról meg főleg nem fognak neked beszámolni, ha megfordult a fejükben, hogy mi lenne ha...


Másrészt, se nem vonzódom a másik nemhez, se nem tudok senkit megdugni, mert nincs mivel, így ezt benézted.

2013. szept. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Na, ezen jót röhögtem...XD
2013. szept. 12. 20:16
 16/19 Annamari19910512 válasza:
22%
Hu..megosztó vélemények vannak e téren...nagyon remélem hogy van.... :)
2013. szept. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Csendben jegyzem meg, hogy attól hogy valakinek van 5 barátja, még lehet legjobb barátja is, de persze nem is feltétlenül kell legjobbnak lenni. Szülők közül sem választ az ember, hogy melyikük a jobb (nyilván ideális esetben). Az meg megint más kérdés, hogy a legapróbb, legintimebb dolgaidat nem közli az ember akárkivel, de azért a barátai csak tudnak róla "néhány" dolgot, még ha a tieid rólad nem is...
2013. szept. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Abban biztos vagyok hogy a fiúk 1000%-ig megdugnák a legjobb lány barátJUKAT. Csak kapnának lehetőséget!
2013. szept. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Ehem, nekem a legjobb barátom egy fiú, és tudom, hogy ki jön be neki, és nekem meg van "fiúm".

Szóval, szerintem létezik. :)

2013. szept. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!