Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi legyen most, egyedüllét jobb?

Mi legyen most, egyedüllét jobb?

Figyelt kérdés
(lány vagyok) Van 1 bnőm jóban vagyunk meg minden,de neki van még egy bnője és szó szerint ott hagy engem pl. ma is ott hagyott ő a másik illetővel megy haza és még el se köszönt tőlem.Ha nincs ott a másik bnője akkor elővesz engem és mire felbukkan a másik bnője rögtön mint 1 szemetet kidob a kukába.Ez a mondás illik erre:ha nincs ló, jó a szamár.Én nem akarok össze veszni vele,mert volt 1 előző barátságom és hasonló volt a helyzet csak ott az volt h a volt bnőm, bnője "elvette" tőlem(ezt most nem akartam tárgyá változtatni),de nem is ezért nem is szeretném vele megszakítani a kapcsolatot.Olyan érzésem van,mint ha senkinek se lennék jó.Tanácstalan vagyok, nem tudom mit kéne tennem vagy talán egyedül maradjak?
2013. szept. 24. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a barátnőddel, hogy neked rosszul esik, amikor csak úgy köszönés nélkül ott hagy téged. Miért nem lógtok egyébként hármasban? Ezt is meg lehetne beszélni.
2013. szept. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha megmondanám neki hogy mi is a szitu akkor ő rögtön besértődne.
2013. szept. 24. 14:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor sértődjön! Hagyd ott! Én is otthagytam az összes ilyen hülye gyerekeket hülye embereket.

Amúgy én is csináltam már állítólag ilyet, szóltak érte, nem sértődtem meg, tisztáztuk a dolgot. És bizony hármasban lógtunk aztán és tök jól elvoltunk.

25/N

2013. szept. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Velem is megtörtént ez, többször is... Próbálj meg velük hármasban lógni, persze csak ha te is jól érzed magad a közelükben... Ha nem, akkor se kötelező egyedül lenni, mert ki mondta, hogy neked hűségesnek kell lenned hozzá, és nem lehetsz jóban senkivel? Ne foglalkozz mindig csak vele, hisz nyilvánvalóan ő sem foglalkozik veled.
2013. szept. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!